Подарунки зі скла, акрилу як спосіб заохочення своїх співробітників

  Останнім часом дуже актуально і модно в компаніях, де багато співробітників, влаштовувати різноманітні змагання на кшталт “Найкращий співробітник місяця (кварталу, року тощо)”. Отже, якщо є номінація, має бути й нагорода. Якщо Ви не знаєте як і чим заохотити своїх співробітників, пропонуємо Вам переглянути підготовлений нами топ-5 найпопулярніших на сьогодні способів нагородити своїх співробітників.

  Останнє місце в цьому рейтингу посідають нагородні тарілки. Їхній дизайн може бути найрізноманітнішим, вони можуть бути оформлені в класичну рамку з дерева або металу, можуть мати різні форми. Така нагорода завжди знайде почесне місце в офісі або вдома: вона матиме чудовий вигляд за склом або на стінці. Це буде прекрасне доповнення до загальної колекції співробітників Вашої компанії.

  Почесне четверте місце посідають скляні кубки, оскільки це, можна сказати, класика жанру. Вони мають дуже розкішний і солідний вигляд, завжди привертають до себе увагу. До того ж, вартість їх виготовлення дещо вища за попередній варіант, але й привід для вручення такого презенту має бути також важливим і вагомим.

  Третє місце в нашому рейтингу заслужено посідають медалі. Як і кубки, медалі також є класичним варіантом. Надзвичайно популярними є медалі на колодці, які найчастіше замовляють для якихось особливих дат або присвоєння почесних звань. Така нагорода є справді дуже важливим і цінним подарунком, особливо якщо метал для її виготовлення шляхетний (золото чи срібло). Також популярні й медалі зі звичайних металів, вони обов’язково порадують одержувача. Отримати подібну нагороду – дуже важлива подія в житті кожного співробітника і, повірте, вручати її буде ще більш почесно.

  На другому місці у нас скляні нагороди та акрилові. Тут у Вас є широкий асортимент для вибору – Ви зможете вибрати нагороду на будь-який смак. Дуже популярні стели з кольорового і прозорого скла, акрилу або кришталю, метал з напиленням під бронзу, срібло або золото також користуються попитом. Можна ще піднести нагороду на пластиковій або дерев’яній підставці, це має дуже красивий і елегантний вигляд. Якщо Ви замовлятимете виготовлення подібних нагород, Ви зможете попередньо обговорити з майстром розміри і форму, яка може бути абсолютно будь-якою: округла, прямокутна, хвилеподібна, конусоподібна тощо. Подібні нагороди заведено замовляти для конкурсів, де велика кількість переможців. Такі нагороди надзвичайно популярні сьогодні, оскільки їхній зовнішній вигляд свідчить про стриманість, елегантність і прекрасний стиль. Плюс до всього, такі нагороди можна віднести до категорії універсальні, їхня вартість відносно невисока, а зовнішній вигляд просто дивовижний.

  І на перше місце в нашому рейтингу посідають дипломи. Виглядають вони приблизно так: вигравіруваний лист металу, який наклеюють на дерев’яну основу-рамку, також можуть бути різні варіації, залежно від заходу, для якого потрібен приз.