ВИГОТОВЛЕННЯ МЕТАЛЕВИХ ТАБЛИЧОК І ВИВІСОК

ЗА 1-2 ДНІ / ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ / ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

1Таблички металеві від 300 грн./шт.Замовити
2Таблички і вивіски на дерев’яній підкладці від 270 грн/штЗамовити
3Металеві таблички в алюмінієвому профілівід 500 грн./шт.Замовити
4Металеві вивіски фасадні на пластиковій основівід 550 грн./шт.Замовити

КОЛІРНА ГАММА МАТЕРІАЛУ ДЛЯ ТАБЛИЧОК

light gold mattЗолото світле матове
light glossy goldЗолото світле глянцеве
dark gold mattЗолото темне матове
dark gold glossyЗолото темне глянцеве
gold corduroyЗолото вельвет
silver glossyСрібло глянцеве
silver mattrСрібло матове
silver corduroyСрібло вельвет
silver ultramatСрібло ультрамат
whiteБілий

Виробництво металевих вивісок

Виготовлення табличок, дверних номерків, вивісок, дипломів і піктограм проводиться за методом повноколірного друку на металі фотографічної якості. Матеріал у виробництві зазвичай використовується матовий або глянсовий, а сама основа буває декількох колоьорів – білого, золотистого або сріблястого. На сьогоднішній день існує безліч видів, в яких виготовляються вивіски і таблички. Виготовлення металевих табличок (Київ виробляє найчастіше) можливо в таких випадках:

  • надверні;
  • настільні;
  • фасадні;
  • офісні.

Також можливо не тільки виготовлення металевих табличок, але і виробництво покажчиків із застосуванням металу і багатьох інших сучасних складових.

Кольоровий друк на спеціалізованих пластинах зі сталі або алюмінію, вважається найпоширенішим методом. Саме унікальна фотографічна якість нанесення друку робить цей метод відомим, завдяки його універсальності, при широкому виборі металу для сублімації.

Різні таблички та вивіски з металу, виготовлені за допомогою сублімації, легко кріпляться на стіну, на скло металопластикової двері, на двері, а також на інші площини. Рекомендується застосовувати декоративний кріплення, двосторонній скотч, і шурупи для прикріплення готового виробу до поверхні.

Зображення друкуються на папері щільністю від 80 г / м2, з допомогою кольорового принтера, відкаліброваного для друку сублімації фарбою. Готується спеціальний лист металу, на який накладається надруковане зображення. Далі, під впливом температури і тиску, фарба проникає в пори металевого листа і таким чином зображення друкується. Майстерня нашої компанії оснащена принтером бізнес-класу Epson stylus photo формату А3 і двома іншими принтерами.

Завдяки понтонному віялу ми можемо максимально точно підібрати колір, який буде відповідати особистим побажанням або вимогам корпоративного стилю. Всі ми знаємо, що навіть найменше відхилення від бажаного кольору може нанести вагомої шкоди іміджу компанії.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Поля отмененные * обязательные для заполнения

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

ТАБЛИЧКИ І ВИВІСКИ НА ДЕРЕВ’ЯНІЙ ПІДКЛАДЦІ

ТАБЛИЧКИ МЕТАЛЕВІ

МЕТАЛЕВІ ВИВІСКИ ФАСАДНІ НА ПЛАСТИКОВІЙ ПІДКЛАДЦІ

МЕТАЛЕВІ ТАБЛИЧКИ З АЛЮМІНІЄВОГО ПРОФІЛЮ, БАГЕТОВІЙ ПІДКЛАДЦІ

Металеві таблички на двері: вивіски Київ

У сучасному світі складно уявити офісний або навчальний заклад з однаковими дверима. Металеві таблички – це показники, які виконують інформаційну функцію, дозволяючи співробітнику або гостю офісу, організації або установи знайти необхідні двері легко, економлячи свій час і сили. Найчастіше таблички (вивіски Київ робить дуже якісно) можна зустріти на дверях кабінету лікаря, навчальних закладів, бізнес-центрів і різних медичних закладах. Також металеву табличку можна зустріти у вигляді вказівки в ліфтах, туалетах, кінотеатрах, підсобних приміщеннях і розважальних центрах. Виготовлення табличок на двері – дуже відповідальне заняття, адже вона відображає статус власника кабінету, і компанії в цілому. Саме тому все повинно бути максимально якісно.

Виготовлення табличок (Київ слідує останнім трендам) – не єдиний профіль виробництва в нашій компанії. Ви можете замовити акрилові, скляні та пластикові покажчики, на яких будуть красуватися яскраві логотипи вашої фірми. Виробництво можливо: як за проектом, розробленим замовником, так і за проектом нашої команди, в якій ми змогли зібрати кращих дизайнерів.

ТАБЛИЧКИ АКРИЛОВІ

ВИВІСКИ СКЛЯНІ

УПАКОВКА ВИРОБІВ

Всі таблички та вивіски розміром 300х220 мм. передаються Вам в картонній упаковці. Дана послуга не впливає на вартість готових виробів.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

price-tag
Доступна ціна завдяки власному виробництву

industrial-robot
Виготовлення продукції за 1-2 доби

customer
На ринку 7 років, більше 150 великих клієнтів

diploma
Виконано понад 6500 замовлень

ХТО НАШІ КЛІЄНТИ?

buyer

ПРИВАТНІ ОСОБИ

Бажаючі зробити подарунок собі, близьким або знайомим

visitor

КОМПАНІЇ І ПІДПРИЄМСТВА

Яким потрібно привітати або нагородити своїх співробітників і партнерів

promotion

ОРГАНІЗАТОРИ ЗАХОДІВ

Для вручення сертифікатів і дипломів учасникам і переможцям конкурсів

family

БУДЬ-ЯКА ЛЮДИНА

Якому потрібен якісний і недорогий металевий диплом, грамота або подяка

СХЕМА РОБОТИ З НАМИ

steps_v2

Ви відправляєте заявку на пошту або по телефону (044) 2-333-483, (063) 2-333-483
Виставляється рахунок і проводиться оплата замовлення.
Фахівець компанії допомагає з підбором матеріалів і розміром вироби, погоджує питання по текстовому і графічному наповненню.
Затверджений макет відправляється у виробництво.
Здійснюється упаковка і передача готового замовлення. Є можливість самовивозу з офісу, а також доставка по Києву і Україні.
Розміщення замовлення
Оплата замовлення
Узгодження макета
Виробництво
Упаковка і доставка

Контакти

вулиця Кирилівська, 152А, м. Київ, 04073

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483

pechat@graverton.com.ua

Металеві таблички на дверях користуються високою популярністю серед наших клієнтів. І справа не тільки в їх зовнішньої привабливості: вироби мають ряд важливих якостей, кожне з яких впливає на успішність всього підприємства в цілому.

Таблички металеві – функціональність, довговічність, солідність

Кожна табличка на дверях з назвою компанії (або її підрозділу) виконує одночасно три важливі функції:

  • естетичну;
  • інформаційну;
  • презентаційну.

Стильний дизайн і оригінальне оформлення з перших секунд створюють позитивне естетичне враження, що є невід’ємною частиною іміджу кожної компанії.

Завдяки інформаційній функції вивіска допомагає відвідувачеві орієнтуватися в просторі фірми, повідомляючи, який підрозділ або фахівець знаходиться за кожними дверима.

Стильні вивіски Київ та інші міста сприймають, як грунтовність компанії, її надійність і якість. Саме це являє інформаційну функцію.

Психологами давно помічено, що красиві таблички позитивно впливають на настрій співробітників, дисципліну, покращують мотивацію, а також підвищують відповідальність всього персоналу.

Таблички з деревини та полімерних матеріалів давно в минулому. Повнокольорові таблички, виконані на металі, славляться своєю довговічністю, а також не схильні до вицвітання фарб, деформації та вигоряння.

Вивіски на замовлення, виготовлення металевих табличок

Наша компанія пропонує виготовлення табличок на дверях і будинок за інноваційною технологією гравертон. Техніка повноколірного друку дозволяє наносити на метал зображення абсолютно будь-якої складності. Виготовлення вивіски і таблички за технологією гравертон має наступні переваги:

  • Передача кольору зображення завжди максимально якісна.
  • Висока точність відтворення малюнка будь-якої складності.

Використовуючи наше обладнання, можна легко виготовити металеву табличку гравіюванням будь-якої складності, що так часто важливо нашим клієнтам. Виготовлення табличок на двері (Київ є авторів багатьох технік) за нашою методикою можливо використовуючи найскладніші малюнки з дрібними деталями. Завдяки технологічному рішенню вивіски (Київ – головний дистриб’ютор) набувають привабливий зовнішній вигляд, а сам виріб виглядає вкрай солідно.

За технікою гравертон виготовлення табличок на будинок або стіни відбувається із застосуванням в якості основи різних металів (сталь, алюміній). Благородні метали (срібло і золото), і їх незліченні відтінки, використовуються в якості цікавого фонового покриття. На полірованій і хромованій поверхні зображення тримається максимально чудово, адже він захищений від пошкоджень, ніколи не змащується, а фарби залишаються яскравими завжди.

Кожне замовлення табличок на дверях буде виконаний максимально якісно, ​​адже техніка нанесення малюнка дозволяє відтворювати всі деталі з високою точністю. Виготовлення вивіски Київ ставить не на останнє місце, адже це перше, на що звертає увагу клієнт. Сучасне обладнання може відтворити абсолютно будь-які кольорові поєднання і нюанси. Саме з цієї причини різні вивіски і таблички користуються великим попитом і популярні серед представників всіх організацій, установ і бізнес-центрів.

Ще одним важливим плюсом є здатність виробляти в стислі терміни будь-яку кількість виробів, серед яких часто зустрічаються унікальні одиничні екземпляри. На кінцеву вартість продукту розмір партії абсолютно ніяк не впливає. Виготовлення вивісок Київ давно ставить в один ряд з іншими елементами надання статусу компанії.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Задайте їх нам на:

pechat@graverton.com.ua

або зателефонуйте за номерами

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483