ПОВНОКОЛЬОРОВИЙ ДРУК НА МЕТАЛІ

ЗА 1 ДЕНЬ / ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ / ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

vigotovlennya-diplomiv-na-metaliГрамоти,дипломи на металіДетальніше
prizi-z-akriluНагороди, призи з акрилуДетальніше
nagorodi-prizi-ta-suveniri-zi-sklaНагороди, призи зі склаДетальніше
beidjБейджі металевіДетальніше
tablichkiТаблички металевіДетальніше
nastilniНастільні табличкиДетальніше
brelkiБрелки, номеркиДетальніше
nomerНомерки на дверіДетальніше
mug_cat_mainДрук на чашкахДетальніше
mug_cat_mainКоробки з фанериДетальніше

Повнокольоровий друк на металі за технологією гравертон

Технологія Гравертон (англ. Grawerton) дозволяє перенести з високою точністю і якістю кольорові і чорно-білі зображення на різні поверхні:

  • Керамічну, наприклад, на поверхні чашок;
  • Металеву, наприклад, на спеціально підготовлені листи при виготовленні дипломів, табличок на двері та ін.;
  • Тканинну, наприклад, при виготовленні футболок. Правда, на відміну друкування традиційних принтів зображення, створені за технологією гравертону, виходять двошарові.

Дана технологія дозволяє наносити зображення як велико-, так і дрібносерійного партіями, що робить гравертон найбільш вигідним засобом створення сувенірної реклами. Розглянемо на конкретних прикладах, як технологія гравертону допоможе вам у просуванні вашої компанії або її окремих продуктів на нові ринки і до нових покупців.

Нанесення зображення на керамічну поверхню

Один з найпоширеніших способів застосування гравертону є нанесення зображення логотипу компанії або її конкретного продукту на чашки. Рідше – на іншу керамічний посуд. Чашки з нанесеним фірмовим зображенням можна використовувати у власному офісі, дарувати своїм партнерам і клієнтам, пропонувати в якості сувенірів відвідувачам виставки або ж дарувати безкоштовним бонусом в разі здійснення покупки клієнтами. Чим вигідна така реклама? А таку печатку слід розглядати саме як рекламу. Вигідна вона тим, що логотип вашої компанії або вашого товару постійно знаходиться в полі зору клієнта. Погодьтеся, досить типова ситуація, коли чашка з кавою або чаєм стоїть поруч з комп’ютером, так, щоб в будь-який момент її можна було взяти рукою. І коли настане час скористатися якоюсь послугою або купити товар, то клієнт швидше згадає саме вас, а не конкурента саме тому, що ваш логотип знаходився в полі його зору.

Нанесення друку на алюмінієві листи

Друк на металі крім рекламної функції, несе ще й функцію інформативну. Якщо бути зовсім точним, то друк на металі несе в собі рекламно-інформаційну функцію. Яскрава, чітка, кольорова напис на позолоченою або хромованою платівці не тільки повідомляє про те, хто знаходиться за цими дверима, але і повідомляє про статусності господаря кабінету. Друк на металі дозволяє виготовляти написи для інформаційних табличок для їх використання всередині приміщень.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

price-tag
Доступна ціна завдяки власному виробництву
industrial-robot
Виготовлення продукції за 1-2 доби
customer
На ринку 7 років, більше 150 великих клієнтів

diploma
Виконано понад 6500 замовлень

ХТО НАШІ КЛІЄНТИ?

buyer
ЧАСТНЫЕ
ЛИЦА

Желающие сделать подарок себе, близким или знакомым

visitor
КОМПАНИИ И
ПРЕДПРИЯТИЯ

Которым нужно поздравить или наградить своих сотрудников и партнеров

promotion
ОРГАНИЗАТОРЫ
МЕРОПРИЯТИЙ

Для вручения сертификатов и дипломов участникам и победителям конкурсов

family
ЛЮБОЙ
ЧЕЛОВЕК :)

Которому нужен качественный и недорогой металлический диплом, грамота или благодарность

Схема роботи з нами

steps_v2

Ви відправляєте заявку на пошту або по телефону (044) 2-333-483, (063) 2-333-483
Виставляється рахунок і проводиться оплата замовлення.
Фахівець компанії допомагає з підбором матеріалів і розміром вироби, погоджує питання по текстовому і графічному наповненню.
Затверджений макет відправляється у виробництво.
Здійснюється упаковка і передача готового замовлення. Є можливість самовивозу з офісу, а також доставка по Києву і Україні.
Розміщення замовлення
Оплата замовлення
Узгодження макета
Виробництво
Упаковка і доставка

Контакти

вулиця Кирилівська, 152А, м. Київ, 04073

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483

pechat@graverton.com.ua

Друк на металі – швидко, якісно і доступно

Таблички на металі користуються великою популярністю завдяки своїй довговічності, стійкості до стирання і презентабельному зовнішньому вигляду. Друк на металі здійснюється методом сублімації за сучасною технологією, яка носить назву Гравертон. Такий метод забезпечує нанесення на поверхню повнокольорового малюнка високої якості. Принцип сублімації такий: використовуються спеціальні чорнило, які не вбираються в папір, але під впливом тиску і високої температури переходять з паперу на іншу поверхню, в цьому випадку – метал. Таким чином чорнило утворюють міцну хімічесткую зв’язок з металом і проникають всередину поверхні. Залежно від характеру поверхні на перенос малюнка може знадобитися від 20 секунд до 3 хвилин. Отже, напис на металі або перенесення малюнка може бути виконано в терміновому порядку, якщо буде потрібно. Для здійснення друку на металі буде потрібно струменевий принтер, термопрес, спеціальна сублімаційний папір і чорнило, термоскотч і силіконова підкладка. Варто враховувати, що різні матеріали мають свої властивості, які можуть вплинути на чіткість зображення і перенесення кольорів. При неправильному виконанні процедури може бути порушена кольоровість зображення і чіткість контурів. Для того щоб напис на металі був ідеальним роблять спочатку пробні відбитки. Також існують норми для кожного матеріалу, які вказують скільки часу потрібно для перенесення написів і малюнків. Компанія Graverton виготовляє таблички на металі високої якості. Завдяки тому, що вартість витратних матеріалів досить доступна, тираж цього виду продукції може становити від 1 шт. Також у нас ви можете замовити виготовлення таких фірмових товарів, як:

Крім широкого спектру поверхонь, на які наносяться написи, гравертон дозволяє будь-які зображення наносити швидко, якісно і за цілком помірну вартість. У всякому разі, ми це вам гарантуємо. Звернувшись в компанію «Graverton», ви в найстисліші терміни і за доступну ціну отримуєте яскраве, насичене кольором зображення, нанесене на будь-яку обрану вами поверхню. Для цього у нас є сучасне обладнання закордонного виробництва і досвідчений колектив справжніх професіоналів своєї справи. Телефонуйте до нас прямо зараз і переконайтеся самі і в якості нашої роботи, і в привабливості наших цін.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Задайте їх нам на:

pechat@graverton.com.ua

або зателефонуйте за номерами

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483