ВИГОТОВЛЕННЯ ТАБЛИЧОК НА СТІЛ

ЗА 2-3 ДНІ / ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ / ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Настільні таблички з металу

  • Створення унікального дизайну, з огляду на корпоративний стиль вашої компанії;
  • Технологія нанесення інформації дозволяє точно передати кольори Вашого логотипу та написів;
  • Виготовлення металевих настільних табличок будь-якого розміру, форми і рельєфною обрізки виробів;
  • Доступні різні кольори і текстура металу;
  • Виготовлення універсальних табличок з висувною панеллю для змінної інформації.
ціна від 150 грн./шт.Отримати консультацію

КОЛЬОРОВА ГАММА МАТЕРІАЛУ ДЛЯ ТАБЛИЧОК

light gold mattЗолото світле матове
light glossy goldЗолото світле глянцеве
dark gold mattЗолото темне матове
dark gold glossyЗолото темне глянцеве
gold corduroyЗолото вельвет
silver glossyСрібло глянцеве
silver mattrСрібло матове
silver corduroyСрібло вельвет
silver ultramatСрібло ультрамат
whiteБілий

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

ТАБЛИЧКИ НАСТІЛЬНІ МЕТАЛЕВІ

Таблички на стіл користуються високим попитом серед клієнтів компанії Graverton: секрет популярності полягає в тому, що покажчики допомагають людям орієнтуватися і отримувати важливу інформацію в громадських місцях. Таблички необхідні в офісах, установах, банках, готелях, ресторанах, а також в аеропортах і вокзалах. Оригінально виконана, приваблива табличка на стіл допомагає сформувати і закріпити у свідомості відвідувача позитивний образ компанії. Метал є одним з небагатьох матеріалів, які органічно вписуються в будь-який дизайн, тому настільні таблички, виготовлені з алюмінію або сталі, однаково добре виглядають в сучасному офісі або в ресторані, оформленому в класичному стилі. Завжди затребувані і настільні таблички для конференцій, інших масових заходів – вони допомагають учасникам швидше познайомитися один з одним, показують високий рівень підготовки і солідність організаторів.

Іменні таблички на стіл необхідні в комерційних організаціях і державних установах, що займаються обслуговуванням клієнтів; для проведення круглих столів, семінарів та конференцій. Сайт Graverton з радістю запропонує свої послуги в даному питанні, виготовивши таблички настільні металеві в короткі терміни, якісно і за розумною ціною, а завдяки нашим виробничим можливостям ми зможемо нанести на настільні таблички на металі будь-які кольорові зображення.

ТАБЛИЧКИ НАСТІЛЬНІ ЗІ ЗМІННОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

Настільні таблички зі змінною інформацією дуже зручні і незамінні в тому випадку, якщо за одним столом позмінно працюють різні люди. Такі таблички часто використовуються на стійках ресепшн, приймальних пунктах, в банках, касах та інших обслуговуючих організаціях. Graverton готовий виготовити для вас дані металеві таблички, використовуючи тільки високоякісне обладнання, кращі матеріали і індивідуальний підхід для кожного клієнта.

ТАБЛИЧКИ НАСТІЛЬНІ НА ДЕРЕВ’ЯНІЙ ПІДСТАВЦІ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Поля отмененные * обязательные для заполнения

Здійснюємо виготовлення настільних табличок в Києві і доставляємо по всій території України. Наші виробничі можливості дозволяють наносити на настільні таблички на металі будь-які кольорові зображення, перш за все, логотип вашої компанії. Крім того, пропонуємо вам будь-яку колірну основу для настільних табличок – золото, срібло, хром та ін. Виготовляємо настільні таблички будь-якої форми і будь-якого розміру. Ми виготовляємо таблички як стандартних, так і нестандартних розмірів. Причому, завдяки нашій високої технічної оснащеності, ціни на таблички стандартних і нестандартних розмірів не дуже різняться один від одного.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

price-tag
Доступна ціна завдяки власному виробництву

industrial-robot
Виготовлення продукції за 1-2 доби

customer
На ринку 7 років, більше 150 великих клієнтів

diploma
Виконано понад 6500 замовлень

ХТО НАШІ КЛІЄНТИ?

buyer

ПРИВАТНІ ОСОБИ

Бажаючі зробити подарунок собі, близьким або знайомим

visitor

КОМПАНІЇ І ПІДПРИЄМСТВА

Яким потрібно привітати або нагородити своїх співробітників і партнерів

promotion

ОРГАНІЗАТОРИ ЗАХОДІВ

Для вручення сертифікатів і дипломів учасникам і переможцям конкурсів

family

БУДЬ-ЯКА ЛЮДИНА

Якому потрібен якісний і недорогий металевий диплом, грамота або подяка

СХЕМА РОБОТИ З НАМИ

steps_v2

Ви відправляєте заявку на пошту або по телефону (044) 2-333-483, (063) 2-333-483
Виставляється рахунок і проводиться оплата замовлення.
Фахівець компанії допомагає з підбором матеріалів і розміром вироби, погоджує питання по текстовому і графічному наповненню.
Затверджений макет відправляється у виробництво.
Здійснюється упаковка і передача готового замовлення. Є можливість самовивозу з офісу, а також доставка по Києву і Україні.
Розміщення замовлення
Оплата замовлення
Узгодження макета
Виробництво
Упаковка і доставка

Контакти

вулиця Кирилівська, 152А, м. Київ, 04073

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483

pechat@graverton.com.ua

Виробництво металевих табличок на стіл

Техніка гравертон (graverton), за допомогою якої здійснюється багатобарвна друк на металі, дозволяє отримати гарні, що запам’ятовуються предмети. За допомогою нашого обладнання можна створювати вироби незвичайної форми, з рельєфною обрізанням краю. Відзначимо, що не важливо, якої складності буде табличка на стіл, купити її ви зможете за найдоступнішою в Києві ціною. Інноваційна технологія гравертон дозволяє випускати поодинокі зразки з унікальним дизайном, собівартість яких практично дорівнює вартості виробу масового виготовлення. Крім доступної вартості, табличка інформаційна настільна, виготовлені нашою компанією, відрізняється такими якостями, як:

  • чітка промальовування всіх деталей малюнка;
  • точна передача корпоративних кольорів;
  • можливість отримати оригінальну форму.

Виготовлення табличок на стіл займає небагато часу, при цьому не важливо, яка кількість виробів ви замовили. Складність малюнка і оригінальна форма не вплинуть на термін виконання замовлення. Вироби з металу успішно замінюють пластикові таблички на стіл в якості носіїв інформації: металева поверхня є прекрасним носієм текстової інформації. В якості основи пропонується широка гама відтінків благородних металів. Ми виготовляємо настільні таблички зі змінною інформацією, які використовуються в ресторанах, банках і установах зі змінним персоналом. Вони зручні у використанні, надійні і довговічні. Іменні таблички на металевій основі прекрасно виглядають на робочому столі. Технологія гравертон дозволяє нанести на невелику поверхню максимум корисної інформації. Повнокольоровий друк передасть всі нюанси корпоративного кольору та відтворить навіть найдрібніші деталі логотипу компанії. Велику респектабельність виробу додасть основа з натуральної деревини. У поєднанні з хромованою поверхнею, така іменна табличка на стіл справить позитивне враження на співрозмовника. Наше обладнання дозволяє створити матову і «вельветову» основу без істотного подорожчання вироби.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Задайте їх нам на:

pechat@graverton.com.ua

або зателефонуйте за номерами

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483