ВИГОТОВЛЕННЯ ТАБЛИЧОК НА СТІЛ

ЗА 2-3 ДНІ / ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ / ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Таблички на стіл з металу

 • Наша фірма створить унікальний дизайн, який буде підкреслювати приватний стиль вашої компанії, створюючи тільки сприятливе враження.
 • Всі відтінки Ваших написів будуть ідеально передані завдяки унікальній і сучасній технології нанесення інформації.
 • Доступні найрізноманітніші текстури кольорів і металів, які дозволяють створити унікальні форми і колірні рішення.
 • На сьогоднішній день настільні таблички можуть бути виготовлені абсолютно будь-якого розміру, форми, і цікавою рельєфною обрізкою виробів.
 • Настільні таблички зі змінною інформацією виготовляються швидко і якісно, ​​що так важливо для великих корпорацій, у яких на рахунку кожна хвилина.
ціна від 150 грн./шт.Отримати консультацію

КОЛЬОРОВА ГАММА МАТЕРІАЛУ ДЛЯ ТАБЛИЧОК

light gold mattЗолото світле матове
light glossy goldЗолото світле глянцеве
dark gold mattЗолото темне матове
dark gold glossyЗолото темне глянцеве
gold corduroyЗолото вельвет
silver glossyСрібло глянцеве
silver mattrСрібло матове
silver corduroyСрібло вельвет
silver ultramatСрібло ультрамат
whiteБілий

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

Настільні таблички з металу

На сьогоднішній день таблички на стіл, купити (Київ один з кращих дистриб’юторів) які може кожен, користуються величезною потребою серед клієнтів нашої компанії. Секрет такої широкої популярності досить простий. Дороговкази в вигляді табличок допомагають більшості людей орієнтуватися у всіх громадських місцях, а також отримувати всю необхідну інформацію миттєво, не втрачаючи при цьому сил і енергії.

Таблички на стіл можна побачити на вокзалі, в аеропорту, кафе, ресторанах, готелях, а також в офісах і різних установах. За допомогою привабливої зовні і оригінально виготовленої таблички можна сформувати, а потім закріпити в свідомості абсолютно кожного відвідувача виключно позитивну думку.

Все частіше і частіше в різних організаціях і торгових точках можна зустріти деякі аксесуари, які виконані з металу. Мало хто знає, що метал один з небагатьох металів, який органічно вписується в абсолютно будь-який дизайн. Таблички на стіл, виконані зі сталі та алюмінію, органічно вписуються як в класичний дизайн ресторану, так і в сучасний стиль офісу.

Навіть при кардинальній зміні дизайну приміщення табличка залишиться яскравою і доречною. Також завжди затребувані настільні таблички для конференцій, семінарів та інших масових заходів. Завдяки простим табличкам можна побачити солідність і рівень підготовки організаторів, а також подарувати можливість учасникам познайомитися один з одним набагато швидше.

Таблички з іменами на стіл вкрай необхідні в державних установах, які займаються обслуговуванням клієнтів, а також для різних організацій з комерційною діяльністю. Семінари, круглі столи та конференції також навряд чи можна уявити без табличок на столі.

Чому варто замовити таблички саме на нашому сайті? Представляємо вашій увазі ряд якостей, які роблять наше виробництво передовим вже тривалий час.

 • Наша компанія виготовляє металеві таблички на стіл якісно і в найкоротші терміни. Вам не доведеться тижнями чекати виробництво табличок, все відбувається в найкоротші терміни.
 • Ціни на виготовлення продукції завжди доступні і гнучкі. У нас немає потреби захмарно підвищувати ціну на продукцію, зберігши при цьому високу і конкурентну якість кожного виробу.
 • Ми можемо нанести будь-яке зображення, завдяки використанню сучасних технологій.

Змінна інформація на табличках

Якщо за робочим столом позмінно змушені працювати протягом довгого часу різні люди, то найвигіднішим варіантом стане придбання настільних табличок зі змінною інформацією. Подібні таблички можна побачити в банках, популярних приймальних пунктах, касах супермаркетів, а також багатьох інших трудових організаціях.

Наша компанія гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта, незалежно від його потреб. Крім того, при виробництві табличок на стіл з металу використовуються тільки найякісніші матеріали і високопрофесійне обладнання, що робить техніку гравертон однією з найбільш затребуваних на сьогоднішній день.

Настільні таблички на дерев’яній підставці

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Поля отмененные * обязательные для заполнения

Виробничі можливості нашої компанії дозволяють наносити на поверхню настільних табличок на основі металу не тільки будь-які кольорові малюнки, але і логотип вашої компанії. Це дозволяє кожній компанії замовляти тільки унікальні малюнки. Процес виготовлення металевих табличок проходить в Києві, з можливістю здійснення доставки по всій території країни.

Колірна основа для настільних табличок виконується в декількох варіантах – хром, золото, срібло і т.д. Є можливість виготовляти таблички на металевій основі будь-якого бажаного розміру і будь-якої необхідної форми. Розміри вироблених виробів можуть бути як стандартними, так і нестандартними. Висока технічна оснащеність дозволяє утримувати привабливу вартість при виготовленні металевих табличок нестандартних розмірів.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

price-tag
Доступна ціна завдяки власному виробництву

industrial-robot
Виготовлення продукції за 1-2 доби

customer
На ринку 7 років, більше 150 великих клієнтів

diploma
Виконано понад 6500 замовлень

ХТО НАШІ КЛІЄНТИ?

buyer

ПРИВАТНІ ОСОБИ

Бажаючі зробити подарунок собі, близьким або знайомим

visitor

КОМПАНІЇ І ПІДПРИЄМСТВА

Яким потрібно привітати або нагородити своїх співробітників і партнерів

promotion

ОРГАНІЗАТОРИ ЗАХОДІВ

Для вручення сертифікатів і дипломів учасникам і переможцям конкурсів

family

БУДЬ-ЯКА ЛЮДИНА

Якому потрібен якісний і недорогий металевий диплом, грамота або подяка

СХЕМА РОБОТИ З НАМИ

steps_v2

Ви відправляєте заявку на пошту або по телефону (044) 2-333-483, (063) 2-333-483
Виставляється рахунок і проводиться оплата замовлення.
Фахівець компанії допомагає з підбором матеріалів і розміром вироби, погоджує питання по текстовому і графічному наповненню.
Затверджений макет відправляється у виробництво.
Здійснюється упаковка і передача готового замовлення. Є можливість самовивозу з офісу, а також доставка по Києву і Україні.
Розміщення замовлення
Оплата замовлення
Узгодження макета
Виробництво
Упаковка і доставка

Контакти

вулиця Кирилівська, 152А, м. Київ, 04073

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483

pechat@graverton.com.ua

Таблички на стіл: купити (Київ та інші міста України розраховані на доставку)

Сучасна техніка гравертон (graverton), завдяки якій здійснюється багатобарвний друк на металі, дозволяє отримати виключно красиві предмети будь-якої складності. За допомогою нашого обладнання з’явилася можливість виготовляти вироби з рельєфною обрізкою краю, а також незвичайної форми. У Києві ви зможете виготовити продукцію за доступними цінами, причому зовсім не важливо, якої складності будуть таблички на стіл з іменами.

Технологія гравертон вважається сучасною і інноваційною, дозволяючи випускати поодинокі зразки з унікальним дизайном, при цьому зберігаючи собівартість, яка практично ідентична ціні виробу при масовому виготовленні. Настільна табличка інформаційного змісту, крім досить низької вартості, відрізняється рядом переваг:

 • Кожен корпоративний колір передається максимально точно.
 • Всі деталі малюнка промальовувалися максимально чітко.
 • Існує можливість виготовити оригінальну і неповторну форму.

Процедура виробництва настільних табличок дуже швидка, при цьому неважливо, скільки виробів було замовлено. Оригінальна форма або складність зображення замовлення абсолютно ніяк не вплине на термін виконання. Пластикові таблички з успіхом можуть замінити виріб з металу. Як відомо, метал є якісним носієм будь-якої текстової інформації.

Наша компанія успішно виробляє таблички зі змінною інформацією, які можна зустріти в банках, установах зі змінним персоналом і банках. Ми можемо запропонувати найширшу колірну гаму відтінків всіх благородних металів. Вони надійні, довговічні і зручні у використанні незалежно від часу і моди.

Іменна металева табличка прекрасно прикрасить робочий стіл не тільки начальника, але і рядового персоналу, створивши приємну оку атмосферу. Сучасна технологія гравертон дозволяє навіть на самій маленькій ділянці розміщувати багато корисної та якісної інформації. Повнокольоровий друк відтворює найменші деталі логотипу компанії, передаючи навіть найнезначніші колірні нюанси.

Ставність кожному виготовленому виробу додає основа з натурального дерева. У дуеті з хромованою поверхнею, подібна іменна табличка справить незабутнє позитивне враження на співрозмовника. Завдяки сучасному і якісному обладнанню існує можливість створювати «вельветову» і матову основу без значного подорожчання вироби.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Задайте їх нам на:

pechat@graverton.com.ua

або зателефонуйте за номерами

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483