ДРУК НА ЧАШКАХ І КРУЖКАХ В КИЄВІ

ЗА 3-4 ДНІ / ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ / ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Повнокольоровий друк на кружках

  • Нанесення логотипів, символіки, текстів на чашки і кружки;
  • Створення унікального дизайну, з огляду на корпоративний стиль компанії;
  • Застосовуємо технологію сублімації, що дає якість друку з високою стійкістю нанесеного зображення;
  • Для друку використовуються спеціальні чашки білого кольору об’ємом 250мл з покриттям для сублімації;
  • Економічно обгрунтований тираж – від 20 штук;
ціна від 60 грн./шт.Отримати

ПРИКЛАДИ РОБІТ

ЧАШКИ З УКРАЇНСЬКИМ ОРНАМЕНТОМ

ПОДАРУНКОВІ ЧАШКИ ДО 8-го БЕРЕЗНЯ

ПОДАРУНКОВІ ЧАШКИ ДО ПАСКИ

ПОДАРУНКОВІ ЧАШКИ ДО ДНЯ МАТЕРІ – 13 ТРАВНЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Поля отмененные * обязательные для заполнения

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

price-tag
Доступна ціна завдяки власному виробництву

industrial-robot
Виготовлення продукції за 3-4 робочих дні

customer
На ринку 7 років, більше 150 великих клієнтів

diploma
Виконано понад 6500 замовлень

ХТО НАШІ КЛІЄНТИ?

buyer

ПРИВАТНІ ОСОБИ

Бажаючі зробити подарунок собі і близьким

visitor

КОМПАНІЇ І ПІДПРИЄМСТВА

Яким потрібно привітати своїх співробітників або зробити подарунок партнерам

promotion

ОРГАНІЗАТОРИ ЗАХОДІВ

Для роздачі чашок, кухлів зі своєю символікою, інформацією

family

БУДЬ-ЯКА ЛЮДИНА

Який хоче зробити подарунок у вигляді оригінальної чашки

СХЕМА РОБОТИ З НАМИ

steps_v2

Ви відправляєте заявку на пошту або по телефону (044) 2-333-483, (063) 2-333-483
Виставляється рахунок і проводиться оплата замовлення.
Фахівець компанії допомагає з підбором матеріалів і розміром вироби, погоджує питання по текстовому і графічному наповненню.
Затверджений макет відправляється у виробництво.
Здійснюється упаковка і передача готового замовлення. Є можливість самовивозу з офісу, а також доставка по Києву і Україні.
Розміщення замовлення
Оплата замовлення
Узгодження макета
Виробництво
Упаковка і доставка

Контакти

вулиця Кирилівська, 152А, м. Київ, 04073

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483

pechat@graverton.com.ua

Друк на чашках, кружках і келихах

З повсюдним поширенням в нашому житті комп’ютерів виникла і певна культура, з ними пов’язана. Зокрема, практично всі люблять, сидячи за комп’ютером, час від часу попивати чайок або кави. І неважливо, де ми сидимо – вдома чи на роботі.

Відповідно, зображення, яке нанесено на чашку, буде постійно перебувати в полі вашого зору. Чому б ні скористатися цим і ні нанести на чашку логотип вашої компанії? Тим більше що сьогодні друк на чашках, кружках і келихах виконується дуже швидко, дуже якісно і за цілком помірну плату.

Неймовірна чіткість зображення

«Graverton» пропонує вам нанести на чашки, кружки, келихи будь кольорове і чорно-біле зображення, в тому числі, і найскладніше. Київ – місто, вимогливий до якості реклами. Погано, недбало виготовлене рекламне зображення напевно відлякає потенційного клієнта, створить про компанію негативне враження.

З технологією гравертон подібного ніколи не трапиться. Ми гарантуємо вам яскраву печатку на чашках, кружках і келихах з високою роздільною здатністю і соковитими фарбами. Таку рекламу ніхто і ніколи не назве неякісної або настирливої. Вона делікатно і непомітно буде нагадувати про вас вашим клієнтам, партнерам або покупцям. І в той момент, коли у них виникне потреба придбати товар або послугу, вони відразу ж згадають про вас.

Сувенірна продукція

Технологія гравертон дозволяє виготовляти і високоякісну сувенірну продукцію. Наприклад, ми впевнені, що друк на чашках фото Києва буде користуватися великою популярністю серед туристів, які відвідують нашу століцу.Тем більше що київські пейзажі по праву вважаються одними з найкрасивіших у Східній Європі, а можливості компанії «Graverton» дозволяють наносити на чашку панорамні фотографії, займають всю її площу.

Крім того, чашки з нанесеними на них фотографіями, логотипами, слоганами або іншими фірмовими зображеннями можна роздавати на виставках або ж в якості безкоштовного бонусу при придбанні будь-якого товару.

Друк фото на чашках як подарунок

Нарешті, у нас ви можете замовити друк на чашках, кружках і келихах як подарунок дорогому і близькому вам людині або в якості особистої чашки для співробітника або керівника компанії.

Давайте розглянемо, наскільки доречним в якості подарунка буде друк фото на чашках. Київ несподівано зіткнувся з дефіцитом кретівності рішень для привітань з днем ​​народження близьких людей. Розмістити привітання на бігборді, щоб його побачили тисячі людей? Занадто пафосно, недовговічне, та й дорого. А ось персональна гуртка або чашка, на якій замість неохайно виведеного імені, нанесена якісна, яскрава, кольорова фотографія іменинника – ось це буде дійсно оригінальним подарунком з вашого боку.

Гравертон – якісно, ​​швидко і недорого

І при цьому не варто думати, що друк на чашках, кружках і бокалах- це занадто дорога послуга. Технологія Граветрон дозволяє швидко і якість наносити на керамічну поверхню зображення будь-якої складності не тільки крупносерийними і дрібносерійного партіями, але навіть на штучний товар. Що, до речі, важливо при виготовленні подарункових чашок або келихів.

Наша компанія володіє всім необхідним обладнанням від провідних зарубіжних компаній і згуртованим колективом професіоналів, які накопичили величезний практичний досвід успішного вирішення найскладніших завдань.

Ставайте і ви клієнтами компанії «Graverton» і отримуйте за найдоступнішими цінами, в самі стислі терміни якісні та яскраві зображення.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Задайте їх нам на:

pechat@graverton.com.ua

або зателефонуйте за номерами

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483