БРЕЛКИ, НОМЕРКИ ДЛЯ КЛЮЧІВ І ГАРДЕРОБУ

ЗА 4-5 ДНІВ / ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ / ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Виготовлення акрилових і пластикових брелків, номерків

Сучасне суспільство змушене використовувати різні дрібні пристосування для полегшення робочих буднів. На сьогоднішній день наша компанія може запропонувати наступні послуги:

 • Виробництво індивідуальних гардеробних брелків і брелків для ключів з вашим персональним логотипом.
 • Металеві бейджи, які виготовляються не зносяться і є довговічними.
 • Сучасна технологія нанесення інформації дозволяє абсолютно точно передавати всі кольори логотипу компанії.
 • Можливість виробництва номерків і брелків будь-якого розміру і форми.
 • Існує варіант рельєфною обрізки виробів.
ціна акрилових брелків від 15 грн./шт., металевих від 10 грн./шт.Отримати консультацію

КОЛІРНА ГАММА МАТЕРІАЛУ ДЛЯ ТАБЛИЧОК

light gold mattЗолото світле матове
light glossy goldЗолото світле глянцеве
dark gold mattЗолото темне матове
dark gold glossyЗолото темне глянцеве
gold corduroyЗолото вельвет
silver glossyСрібло глянцеве
silver mattrСрібло матове
silver corduroyСрібло вельвет
silver ultramatСрібло ультрамат
whiteБілий

Номерки для гардероба: виробництво

У наш час номерки для гардероба більше не грають роль жетона. У сучасних реаліях номерок давно втратив свою утилітарну функцію. Раніше номерки для ключів позначали номер камери схову в супермаркеті або гачка в гардеробі театру. Зараз це вироби змушені виконувати представницьку функцію. За допомогою цього невеликого предмета можна ефективно презентувати ресторан, готель, компанію або фірму, в якій їх активно використовують.

Не варто забувати, що на імідж компанії працює кожна дрібниця. Номерки для ключів сьогодні зобов’язані бути стильними та оригінальними. Також при виготовленні не варто забувати про міцність і зручність. Наша компанія за найстисліші терміни виготовить жетони з самого довговічного матеріалу – металу або акрилу. Сучасне високотехнологічне обладнання дозволяє випускати оригінальну продукцію, надаючи необхідну форму, і наносити необхідний малюнок. Унікальна техніка graverton дозволяє виготовляти маленький витвір мистецтва, а можливість гравіювання робить продукт ще більш красивим.

Незважаючи на використання сучасних технологій, ми можемо запропонувати найбільш гнучкі ціни на продукцію. Як відомо, час – гроші, що означає виробництво будь-якої кількості номерків всього за 4-5 днів. Можливість швидкого виробництва робить послуги нашої компанії ще більш затребуваними.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Поля отмененные * обязательные для заполнения

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

price-tag Доступна ціна завдяки власному виробництву
industrial-robot Виготовлення брелків, номерків за 4-5 рабочих днів
customer На ринку 7 років, більше 150 великих клієнтів
diploma Виконано понад 6500 замовлень

ХТО НАШІ КЛІЄНТИ?

Готелі...

Брелоки для ключів від номерів

Ресторани, кінотеатри...

Яким потрібні брелоки для ключів або номерки для гардероба

Магазини, вокзали...

Брелоки для камери зберігання

Компанії і підприємства

Іміджеві брелоки на роздачу з логотипом компанії

СХЕМА РОБОТИ З НАМИ

steps_v2

Ви відправляєте заявку на пошту або по телефону (044) 2-333-483, (063) 2-333-483
Виставляється рахунок і проводиться оплата замовлення.
Фахівець компанії допомагає з підбором матеріалів і розміром вироби, погоджує питання по текстовому і графічному наповненню.
Затверджений макет відправляється у виробництво.
Здійснюється упаковка і передача готового замовлення. Є можливість самовивозу з офісу, а також доставка по Києву і Україні.
Розміщення замовлення
Оплата замовлення
Узгодження макета
Виробництво
Упаковка і доставка

Контакти

вулиця Кирилівська, 152А, м. Київ, 04073

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483

pechat@graverton.com.ua

Номерки для ключів: виготовлення на замовлення

Купити брелки для ключів зовсім не складно, але чи будуть вони відповідати статусу компанії? Устаткування нашої компанії здатне випускати продукцію для самих різних підприємств:

 • виставкових центрів;
 • учбових закладів;
 • театрів;
 • торгових центрів;
 • спортивних залів;
 • офісів;
 • музеїв;
 • стадіонів.

Завдяки найсучаснішому обладнанню здійснюється повнокольоровий друк на металевих поверхнях.

Попередньо кожному виробу можна надати форму, зазвичай це – коло, прямокутник або овал. Також існує можливість надати виробу найоригінальнішу форму. Спеціалізована техніка має можливість випускати брелоки для ключів і номерки з фігурним обрізанням країв. Наприклад, відтворити стиль оформлення необхідного об’єкта або елементи логотипу фірми.

Сучасний метал або стійкий акрил стануть прекрасною основою для будь-якого виробу. Завдяки такій формулі вироблені гардеробні номерки і брелоки для ключів (Київ один з кращих дистриб’юторів) зберігає читабельність символів і знаків тривалий час.

Багатобарвне зображення, нанесене по сучасній техніці graverton, захищене від багатьох зовнішніх впливів, а саме:

 • продукт не втрачає початкові відтінки згодом;
 • можна забути про втрату яскравості;
 • різного роду стирання обходять виготовляється стороною.

Повнокольоровий друк з використанням технології graverton передає абсолютно всі нюанси у відтінках корпоративних кольорів. Фрезерна контурна обрізка в дуеті з технікою graverton виглядає неймовірно оригінально. Готовий виріб виходить ексклюзивним і привабливим. Ви можете замовити номерки для гардероба або брелок для ключів з ексклюзивною гравіюванням, яка чудово виглядає на поверхні акрилу.

Процес виробництва займає дуже мало часу, а повнокольоровий друк здійснюється за допомогою принтерів. Варто відзначити, що виробництво акрилових виробів набагато дешевше і займає менше часу. Корисні брелоки для ключів дуже часто виготовляють саме з акрилу. Брелок для ключів на замовлення – це відмінна можливість зробити невеликий, але приємний презент.

Брелоки для ключів: переваги техніки graverton

Власники магазинів і готелів не з чуток знають про те, як часто відвідувачі втрачають ключі від камер зберігання або номерів. Сучасний метод друку graverton значно прискорив процес виготовлення продукції, а це значить, що купити брелок для ключів можна за кілька днів. Незважаючи на високу швидкість друку, нанесене зображення буде якісним і прослужить довгий час.

Брелок з номером або брелок для ключів, купити який не складе труднощів, зазвичай досить мініатюрних розмірів. Завдяки техніці graverton з’явилася можливість друкувати невеликі зображення з високою частотою передачі кольору і найменшої деталізацією. Готове зображення навряд чи зітреться через якийсь час, у зв’язку з тим, що фарби надійно фіксуються на поверхні.

Брелоки і номерки з металу виглядають досить солідно, тому їх досить часто замовляють різні фінансові та спортивні установи. На жетон часто завдають необхідну інформацію про роботу підприємства та його контактні дані, якщо він загубиться. Найвища якість малюнка дає саме сучасна техніка graverton.

Дуже часто брелки на ключі замовляють різні компанії в якості невеликого сувеніра. Наше високотехнологічне обладнання зможе відтворити навіть найдрібніші нюанси символів і логотипу на поверхні скромною в розмірах. Саме завдяки технології graverton можна не боятися замовляти складні дизайни. У найкоротші терміни наша фірма зможе виготовити величезну кількість різноманітної продукції, радуючи клієнта якістю, яке пронизане в кожній одиниці продукції, що випускається.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Задайте їх нам на:

pechat@graverton.com.ua

або зателефонуйте за номерами

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483