БРЕЛКИ, НОМЕРКИ ДЛЯ КЛЮЧІВ І ГАРДЕРОБУ

ЗА 4-5 ДНІВ / ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ / ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Виготовлення пластикових і акрилових брелків, номерків

  • Виготовлення індивідуальних брелків для ключів і гардеробних брелків з вашим логотипом;
  • Технологія нанесення інформації дозволяє точно передати кольори Вашого логотипу та написів;
  • Виготовлення брелків і номерків будь-якого розміру, форми і рельєфною обрізки виробів;
  • Металеві бейджи довговічні і не схильні до зносу.
ціна акрилових брелків від 15 грн./шт., металевих від 10 грн./шт.Отримати консультацію

КОЛІРНА ГАММА МАТЕРІАЛУ ДЛЯ ТАБЛИЧОК

light gold mattЗолото світле матове
light glossy goldЗолото світле глянцеве
dark gold mattЗолото темне матове
dark gold glossyЗолото темне глянцеве
gold corduroyЗолото вельвет
silver glossyСрібло глянцеве
silver mattrСрібло матове
silver corduroyСрібло вельвет
silver ultramatСрібло ультрамат
whiteБілий

Виготовлення брелків і номерків для гардероба

Номерок вже давно втратив свою первісну утилітарну функцію – він більше не грає роль жетона, що позначає номер гачка в гардеробі або камери схову супермаркету. Сьогодні ці вироби виконують важливу представницьку функцію: презентують оточуючим компанію, ресторан, готель або магазин, в якому вони використовуються.

Тому так важливо, щоб номерки для гардероба виглядали стильно, оригінально, були зручними і міцними.

Компанія Graverton швидко виготовить жетони з міцного і довговічного матеріалу (акрил, метал). За допомогою сучасного обладнання виробу можна надати оригінальну форму, нанести багатобарвний малюнок, зробити гравіювання. Використовувана техніка гравертон (graverton) дозволяє створити мініатюрне твір мистецтва.

У виробництві ми використовуємо інноваційні технології, завдяки яким можна номерки для гардероба купити в Києві за найкращою ціною. Будь-яка кількість жетонів високої якості буде виготовлено за 4-5 робочих дні, що робить нашу продукцію стабільно затребуваною.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Поля отмененные * обязательные для заполнения

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

price-tag Доступна ціна завдяки власному виробництву
industrial-robot Виготовлення брелків, номерків за 4-5 рабочих днів
customer На ринку 7 років, більше 150 великих клієнтів
diploma Виконано понад 6500 замовлень

ХТО НАШІ КЛІЄНТИ?

Готелі...

Брелоки для ключів від номерів

Ресторани, кінотеатри...

Яким потрібні брелоки для ключів або номерки для гардероба

Магазини, вокзали...

Брелоки для камери зберігання

Компанії і підприємства

Іміджеві брелоки на роздачу з логотипом компанії

СХЕМА РОБОТИ З НАМИ

steps_v2

Ви відправляєте заявку на пошту або по телефону (044) 2-333-483, (063) 2-333-483
Виставляється рахунок і проводиться оплата замовлення.
Фахівець компанії допомагає з підбором матеріалів і розміром вироби, погоджує питання по текстовому і графічному наповненню.
Затверджений макет відправляється у виробництво.
Здійснюється упаковка і передача готового замовлення. Є можливість самовивозу з офісу, а також доставка по Києву і Україні.
Розміщення замовлення
Оплата замовлення
Узгодження макета
Виробництво
Упаковка і доставка

Контакти

вулиця Кирилівська, 152А, м. Київ, 04073

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483

pechat@graverton.com.ua

Виробництво гардеробних номерків і брелків на замовлення

Устаткування компанії Graverton дозволяє випускати вироби для театрів, музеїв, виставкових центрів, ресторанів, готелів, спортивних залів і стадіонів, офісів, навчальних закладів і торгових центрів. Повнокольоровий друк на металі здійснюється на сучасному обладнанні. Попередньо заготовці надається форма: стандартна (прямокутник, коло, овал) або ж оригінальна. Спеціальне обладнання дозволяє випускати нам номерки в гардероб з фігурною обрізанням країв. Наприклад, відтворювати елементи логотипу компанії або стиль оформлення об’єкта. В якості основи ми пропонуємо міцний, зносостійкий акрил або стильний метал. Виготовлені з таких матеріалів номерки гардеробні будуть служити довгий час, зберігаючи читабельність всіх знаків і символів. Нанесений за технологією гравертон багатобарвний малюнок захищений від зовнішніх впливів:

  • стирання;
  • втрати яскравості;
  • зміни відтінків згодом.

Повнокольоровий друк дозволяє передавати всі нюанси корпоративних кольорів без спотворення. Оригінально виглядає поєднання техніки гравертон і фрезерної контурної обрізки. Це додасть виробу ексклюзивність, зроблять його привабливим. У нас можна замовити номерки для гардероба з гравіюванням і фарбуванням кольоровими фарбами, що добре виглядає на поверхні акрилу. Повнокольоровий друк здійснюється за допомогою принтерів, а весь процес займає мінімум часу, тому випуск продукції за технологією гравертон дозволяє замовникам номерки для гардероба купити за найбільш доступною ціною в Києві. Відзначимо, що виготовлення номерків з акрилу займає менше часу, а їх вартість нижче, ніж у металевих.

Номерки для ключів: переваги техніка гравертон

Власники готелів і магазинів знають, як часто губляться ключі від номерів або камер зберігання. Метод повноколірного друку, що використовується компанією Graverton, прискорив процес виготовлення будь-якої партії виробів. При цьому малюнок, нанесений на номерки для ключів, буде якісним і довговічним. З огляду на, що брелок з номером має невеликий розмір, ми рекомендуємо використовувати можливості техніки гравертон – вона дозволить отримати мініатюрний малюнок з високою деталізацією і чистої передачею кольору, а фарби надійно зафіксовані на поверхні акрилу, тому малюнок не зітреться і не потьмяніє через довгий час. Металевий брелок номерок виглядає більш презентабельно, тому продукцію замовляють спортивні центри і фінансові установи, наприклад, банки для сейфів. На жетон можна нанести інформацію про роботу установи, його контактні дані на випадок втрати. Технологія гравертон дозволяє виконати таку роботу з високою якістю відтворення зображення. Ще одна сфера нашої діяльності – замовлення брелків на ключі в якості корпоративного сувеніра. Наше обладнання відтворить всі нюанси логотипу та спеціальних символів на невеликій поверхні. Відзначимо, що в компанії Graverton ви можете замовити брелок для ключів зі складним дизайном за найдоступнішою ціною в Києві.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Задайте їх нам на:

pechat@graverton.com.ua

або зателефонуйте за номерами

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483