Нагородна атрибутика

Важливим елементом заохочення за особливі досягнення в спортивної, навчальної або трудової діяльності, а також в якості вираження подяки за що-небудь є вручення різноманітних нагород, для чого використовується нагородна атрибутика. Компанія Graverton пропонує виготовлення нагород в Києві методом термодруку на металі. У перелік продукції, що виготовляється нами нагородної продукції входять: дипломи, грамоти, подяки та сертифікати, надруковані на алюмінієвих пластинах і зібрані на підкладці з натурального дерева або МДФ, а також скляні і акрилові нагородні статуетки, оформлені у вигляді кубків і призів. Виготовлення статуеток, призів і іншої нагородної сувенірної продукції в нашій компанії можливо за розробленим нами дизайну або за готовим проектом, представленим замовником. Це – стильні і оригінальні вироби, що ідеально підходять для значущих подій і офіційних заходів!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Поля отмененные * обязательные для заполнения

Виробництво нагород в Києві на замовлення

Компанія Graverton з Києва пропонує виготовлення різних сувенірних виробів для вручення їх в якості нагороди за досягнення певних результатів або подарунка до знаменної дати. Нашими клієнтами можуть бути:

  • організатори спортивних змагань будь-якого рівня, професійних і творчих конкурсів, курсів і семінарів, які замовляють різні призи: статуетки, дипломи та сертифікати для нагородження переможців та призерів;
  • компанії і підприємства, що бажають нагородити, привітати або віддячити за певні заслуги своїх співробітників і партнерів по бізнесу;
  • приватні особи, найчастіше замовляють оригінальні подарунки у вигляді фотографій, малюнків, подяк і фамільних гербів на металі і дерев’яній підкладці або статуетки, що відображають образ людини, для вручення якому вона призначена.

При виготовленні призів і статуеток на замовлення, ми використовуємо технологію сублімації гравертон, що дозволяє отримувати яскравий, красивий малюнок на металевій поверхні. До головних переваг цієї технології слід віднести:

  • відмінну передачу кольору і дозвіл, отримання чіткого, яскравого, кольорового зображення фотографічної якості;
  • ефектний і красивий зовнішній вигляд, обумовлений розташуванням малюнка і написів усередині поверхні металу, завдяки чому така картинка має високу стійкість до стирання і впливу агресивних середовищ;
  • відносно невелику вартість нанесення малюнка, що дозволяє встановлювати досить низьку ціну навіть при виготовленні невеликого тиражу або одиничного виробу, наприклад, статуетки для нагородження.

Замовити у нас нагородну атрибутику можна за найвигіднішою в Україні ціною. Для оформлення замовлення, скористайтеся онлайн-формою, розміщеною в цьому розділі сайту, або телефонуйте за вказаними телефонами! Ми гарантуємо виготовлення якісної сувенірно-нагородної продукції в стислі терміни і з оперативною доставкою по країні!