НАГОРОДНА АТРИБУТИКА

ЗА 1-2 ДНІ / ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ / ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

prizi-z-akriluНагороди, призи з акрилуДетальніше
nagorodi-prizi-ta-suveniri-zi-sklaНагороди, призи зі склаДетальніше
vigotovlennya-diplomiv-na-metaliГрамоти, дипломи на металіДетальніше

Нагородна атрибутика

Важливим елементом заохочення за особливі досягнення в спортивної, навчальної або трудової діяльності, а також в якості вираження подяки за що-небудь є вручення різноманітних нагород, для чого використовується нагородна атрибутика. Компанія Graverton пропонує виготовлення нагород в Києві методом термодруку на металі. У перелік продукції, що виготовляється нами нагородної продукції входять: дипломи, грамоти, подяки та сертифікати, надруковані на алюмінієвих пластинах і зібрані на підкладці з натурального дерева або МДФ, а також скляні і акрилові нагородні статуетки, оформлені у вигляді кубків і призів. Виготовлення статуеток, призів і іншої нагородної сувенірної продукції в нашій компанії можливо за розробленим нами дизайну або за готовим проектом, представленим замовником. Це – стильні і оригінальні вироби, що ідеально підходять для значущих подій і офіційних заходів!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Поля отмененные * обязательные для заполнения

Виробництво нагород в Києві на замовлення

Компанія Graverton з Києва пропонує виготовлення різних сувенірних виробів для вручення їх в якості нагороди за досягнення певних результатів або подарунка до знаменної дати. Нашими клієнтами можуть бути:

  • організатори спортивних змагань будь-якого рівня, професійних і творчих конкурсів, курсів і семінарів, які замовляють різні призи: статуетки, дипломи та сертифікати для нагородження переможців та призерів;
  • компанії і підприємства, що бажають нагородити, привітати або віддячити за певні заслуги своїх співробітників і партнерів по бізнесу;
  • приватні особи, найчастіше замовляють оригінальні подарунки у вигляді фотографій, малюнків, подяк і фамільних гербів на металі і дерев’яній підкладці або статуетки, що відображають образ людини, для вручення якому вона призначена.

При виготовленні призів і статуеток на замовлення, ми використовуємо технологію сублімації гравертон, що дозволяє отримувати яскравий, красивий малюнок на металевій поверхні. До головних переваг цієї технології слід віднести:

  • відмінну передачу кольору і дозвіл, отримання чіткого, яскравого, кольорового зображення фотографічної якості;
  • ефектний і красивий зовнішній вигляд, обумовлений розташуванням малюнка і написів усередині поверхні металу, завдяки чому така картинка має високу стійкість до стирання і впливу агресивних середовищ;
  • відносно невелику вартість нанесення малюнка, що дозволяє встановлювати досить низьку ціну навіть при виготовленні невеликого тиражу або одиничного виробу, наприклад, статуетки для нагородження.

Замовити у нас нагородну атрибутику можна за найвигіднішою в Україні ціною. Для оформлення замовлення, скористайтеся онлайн-формою, розміщеною в цьому розділі сайту, або телефонуйте за вказаними телефонами! Ми гарантуємо виготовлення якісної сувенірно-нагородної продукції в стислі терміни і з оперативною доставкою по країні!

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

price-tag
Доступна ціна завдяки власному виробництву

industrial-robot
Виготовлення продукції за 1-2 доби

customer
На ринку 7 років, більше 150 великих клієнтів

diploma
Виконано понад 6500 замовлень

ХТО НАШІ КЛІЄНТИ?

buyer
ПРИВАТНІ ОСОБИ
Бажаючі зробити подарунок собі, близьким або знайомим

visitor
КОМПАНІЇ І ПІДПРИЄМСТВА
Яким потрібно привітати або нагородити своїх співробітників і партнерів

promotion
ОРГАНІЗАТОРИ ЗАХОДІВ
Для вручення сертифікатів і дипломів учасникам і переможцям конкурсів

family
БУДЬ-ЯКА ЛЮДИНА
Якому потрібен якісний і недорогий металевий диплом, грамота або подяка

СХЕМА РОБОТИ З НАМИ

steps_v2

Ви відправляєте заявку на пошту або по телефону (044) 2-333-483, (063) 2-333-483
Виставляється рахунок і проводиться оплата замовлення.
Фахівець компанії допомагає з підбором матеріалів і розміром вироби, погоджує питання по текстовому і графічному наповненню.
Затверджений макет відправляється у виробництво.
Здійснюється упаковка і передача готового замовлення. Є можливість самовивозу з офісу, а також доставка по Києву і Україні.
Розміщення замовлення
Оплата замовлення
Узгодження макета
Виробництво
Упаковка і доставка

Контакти

вулиця Кирилівська, 152А, м. Київ, 04073

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483

pechat@graverton.com.ua