ПОВНОКОЛЬОРОВИЙ ДРУК НА МЕТАЛІ

ЗА 1 ДЕНЬ / ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ / ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

За підсумками 10-ї виставки реклами та поліграфії “RemaDays” 2019 ми зробили презентацію нашого напряму “Гравертон” повнокольоровий друк на металі”.

Ми виготовляємо пластикові та металеві бейджи. Металеві бейджи з повнокольоровим друком, з постійною і змінною інформацією. З контурною обрізкою і повнокольоровою заливкою.

Виготовлення дипломів, грамот, сертифікатів різних розмірів і виконання. Ми використовуємо великий асортимент металів – понад 10 видів. На ваше замовлення ми можемо виготовити дипломи з об’ємним виконанням, багатошаровим виконанням з контурною порізкою, обрізанням металів. Дипломи на дерев’яних підкладках і МДФ підкладках. Друк на білому матовому і глянцевому металах. У нас всі дипломи стандартних розмірів упаковуються в картонні коробки.

Наш парк обладнання дозволяє виготовити акрилові та скляні призи з накладками з металів. Скляні призи, акрилові призи з контурною обрізкою тієї форми, яка вам потрібна. Ми працюємо з різними матеріалами. З металами, склом, пластиками, акрилами, з матеріалами різної товщини. У нас є технології фрезерного і лазерного різання металів і пластиків, лазерного гравіювання з подальшим фарбуванням вигравіруваних елементів кольоровими і металізованими фарбами. Наше виробництво дає змогу поєднувати в одному виробі різні матеріали і технології.

Всі наші дипломи, грамоти та призи можуть бути упаковані у фанерні коробки, розроблені під конкретний виріб. Також ми можемо друкувати на фанері. Костери – підставки під чашки, кухлі.

Ми можемо зробити чудовий комплект – чашка, горнятко з підставкою в одному стилі, з однаковими картинками, малюнком, логотипом.

Ми виготовляємо пластикові, акрилові, металеві брелочки для ключів, номерки для гардеробів з повнокольоровим друком. Номерки можуть бути як односторонні так і двосторонні. Форма може бути абсолютно будь-яка. Нанесення може бути як кольоровий друк так і повнокольорова заливка брелока фарбою.

Наш новий виріб – металеві закдадки для блокнотів, книг, записників.

Замовляйте наші вироби – повнокольоровий друк на металі: бейджи, дипломи грамоти, сертифікати на нашому сайті “Гравертон” повнокольоровий друк на металі”. Звертайтеся до нас.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

price-tag
Доступна ціна завдяки власному виробництву

industrial-robot
Виготовлення продукції за 1-2 доби

customer
На ринку 7 років, понад 150 великих клієнтів

diploma
Виконано понад 6500 замовлень

ХТО НАШІ КЛІЄНТИ?

buyer

ПРИВАТНІ
ОСОБИ

Охочі зробити подарунок собі, близьким або знайомим

visitor

КОМПАНІЇ ТА
ПІДПРИЄМСТВА

Яким потрібно привітати або нагородити своїх співробітників і партнерів

promotion

ОРГАНІЗАТОРИ
ЗАХОДІВ

Для вручення сертифікатів і дипломів учасникам та переможцям конкурсів

family

БУДЬ-ЯКИЙ
ЛЮДИНА :)

Якій потрібен якісний і недорогий металевий диплом, грамота або подяка

Схема работы с нами

Ви відправляєте заявку на пошту або по телефону (044) 2-333-483, (063) 2-333-483
Виставляється рахунок та проводиться оплата замовлення.
Спеціаліст компанії допомагає з підбором матеріалів і розміром виробу, узгоджує питання за текстовим і графічним наповненням.
Затверджений макет відправляється в виробництво.
Здійснюється упаковка та передача готового замовлення. Можливий самовивіз з офісу, а також доставка по Києву і Україні.
Розміщення замовлення
Оплата замовлення
Узгодження макету
Виробництво
Упаковка і доставка

Контакты
улица Кирилловская, 152А, г. Киев, 04073
(044) 2-333-483, (063) 2-333-483
pechat@graverton.com.ua

ОСТАЛИСЬ ВОПРОСЫ?

Задайте их нам на:

pechat@graverton.com.ua

или позвоните по телефону

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483