Дипломи, грамоти, подяки

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО ЗА 1-2 ДНЯ / ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ / 10 РОКІВ НА РИНКУ

certificateСертифікати Замовити
blagodarnostПодяки Замовити
awardНагороди Замовити
gramotaГрамоти Замовити
diplomДипломи Замовити

Друк на металі: види робіт

  • Друк подяки або грамоти на металі, плюс її можна буде повісити на стіну за допомогою дерев’яної підкладки.
  • Ми робимо дипломи на металі, сертифікати дистриб’юторів, сертифікати дилерів і учасників семінарів на дерев’яній підкладці будь-якої форми в оригіналі.
  • Виготовлення металевих дипломів, якими нагороджують учасників конкурсів і різних виставок.
  • Виготовлення дипломів з металу на алюмінієвих пластинах з дерев’яною підкладкою або без неї для офіційних партнерів компанії.
  • Друк текстів, фотографій або малюнків на металі.
  • Сублімаційний друк на металі.
  • Виготовлення металевих фамільних гербів.

Від чого залежить підсумкова вартість замовлення?

  • Який розмір металевої пластини ви хочете, щоб зробити гарний диплом на металі;
  • Чи необхідна дерев’яна підкладка для виробу;
  • Якого розміру буде дерев’яна підкладка (в наявності підкладки з довжиною – 100х150 мм, 150х200 мм, 200х250 мм, 220х300 мм, 300х380 мм, товщина завжди 15 мм)
  • Скільки однакових виробів вам необхідно (оптом дешевше – чим більше кількість, тим нижче буде ціна за одну одиницю)

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Поля отмененные * обязательные для заполнения

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

price-tag

Доступна ціна завдяки власному виробництву

industrial-robot

Виготовлення дипломів за 1-2 робочих дня

customer

На ринку більше 10 років та більше 150 великих клієнтів

diploma

Виконано понад 6500 замовлень

КОЛІРНА ГАММА МАТЕРІАЛУ ДЛЯ ДИПЛОМІВ

light gold mattЗолото світле матове
light glossy goldЗолото світле глянцеве
dark gold mattЗолото темне матове
dark gold glossyЗолото темне глянцеве
gold corduroyЗолото вельвет
silver glossyСрібло глянцеве
silver mattrСрібло матове
silver corduroyСрібло вельвет
silver ultramatСрібло ультрамат
whiteБілий

Гравертон на металі Київ: варіанти підкладок під дипломи

Варіант 1. Підкладка з МДФ

Це підкладка з МДФ або дрібнодисперсна фракція. Вона складається з дрібної деревної тирси середньої щільності і більше ніяких сторонніх матеріалів. Цей варіант вважається повністю екологічно чистим, так як при виробництві такої підкладки, використовується висока температура і тиск.

До складу МДФ входять: сухі деревні волокна, акриловий лак, карбамідні смоли і папір з нанесеним заздалегідь малюнком.

До плюсів такого виду підкладки ми відносимо – гарний зовнішній вигляд і при цьому невисоку вартість. Зазвичай підкладка з дрібнодисперсної фракції входить в загальну вартість виробу.

До мінусів – при такому виконанні страждає зовнішній вигляд виробу, так як підкладки цього типу виробляють у великих кількостях і за невелику вартість, тому найчастіше страждає якість. Після оформлення самого виробу, можуть виступати бульбашки, тому що іноді потрапляє пил або сміття іншого характеру. Це може вплинути на зовнішній вигляд готового диплома або грамоти з естетичного боку. Ми, в свою чергу, намагаємося уникати подібних дефектів і ретельно перевіряємо готові вироби на наявність браку.

Варіант 2. Підкладка з дерева

Це підкладка безпосередньо з дерева. В цьому варіанті ми використовуємо суху деревину ясена, що, звичайно ж, значно відображається на зовнішньому вигляді готового виробу. Воно набуває більш солідний і дорогий вигляд.

Для початку така підкладка за технологією обробляється грунтовим покриттям. Після цього виріб проходить на обробку спеціальною рідиною, яка називається морилкою. Вона наділяє дерево захисними властивостями і надає йому необхідного кольору. Слід зазначити, що структура дерева залишається незмінною. В кінці виріб відправляється на покриття лаком.

Якщо ми говоримо про натуральну деревину, але ціна її буде на 150 гривень більше, ніж виріб з МДФ.

Однак, плюси помітні. Матеріал відповідає високій якості. А також натуральність і добротність продукту, за яке ми відповідаємо. Мінусів у цього виробу не спостерігається.

Візуальне порівняння двох типів підкладок

На фотографіях вгорі підкладка з дерева, внизу – з МДФ матеріалу.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

ВІЙСЬКОВА ТЕМАТИКА

УПАКОВКА ВИРОБІВ

Всі дипломи стандартних розмірів: 100х150 мм, 150х200 мм, 200х250 мм, 220х300 мм, 300х380 мм передаються Вам в картонній упаковці, що забезпечує захист виробів при транспортуванні і зберіганні. Дана послуга не впливає на вартість готових виробів.

* При замовленні дипломів нестандартних розмірів картонна коробка обговорюється окремо.

ІНДИВІДУАЛЬНА УПАКОВКА ІЗ ФАНЕРИ

Виготовлення коробок з фанери під замовлення від 1-ї штуки. На коробках може бути гравіювання вашої інформації або логотипу.

ПІДСТАВКИ ДЛЯ ДИПЛОМІВ З ФАНЕРИ ТА АКРИЛУ

Підставки для дипломів і табличок з фарбованої і не фарбованої фанери товщиною 5 мм і прозорого акрилу.

ХТО НАШІ КЛІЄНТИ?

buyer

ПРИВАТНІ ОСОБИ

Бажаючі зробити подарунок собі, близьким або знайомим

visitor

КОМПАНІЇ І ПІДПРИЄМСТВА

Яким потрібно привітати або нагородити своїх співробітників і партнерів

promotion

ОРГАНІЗАТОРИ ЗАХОДІВ

Для вручення сертифікатів і дипломів учасникам і переможцям конкурсів

family

БУДЬ-ЯКА ЛЮДИНА

Якому потрібен якісний і недорогий металевий диплом, грамота або подяка

СХЕМА РОБОТИ З НАМИ

steps_v2

Ви відправляєте заявку на пошту або по телефону (044) 2-333-483, (063) 2-333-483
Виставляється рахунок і проводиться оплата замовлення.
Фахівець компанії допомагає з підбором матеріалів і розміром виробів, погоджує питання по текстовому і графічному наповненню.
Затверджений макет відправляється у виробництво.
Здійснюється упаковка і передача готового замовлення. Є можливість самовивозу з офісу, а також доставка по Києву та Україні.
Розміщення замовлення
Оплата замовлення
Узгодження макета
Виробництво
Упаковка та доставка

Контакти

вулиця Кирилівська, 152А, м. Київ, 04073

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483

pechat@graverton.com.ua

Гравірування на металі

Закінчення школи, університету – це знакова і пам’ятна подія. Хочеться завжди після випуску запам’ятати всі миті і моменти. Після завершення всіх святкувань нам вручають дипломи, грамоти та подяки за відмінне навчання або активну участь у студентському, шкільному житті. Звичайно ж, нам хочеться, щоб цей символ був завжди перед очима і нагадував про прекрасно проведений час, з величезною користю.

Ми пропонуємо різні варіанти виготовлення дипломів, нагородних грамот, а також сертифікатів про проходження курсів та тренінгів. Ми працюємо на ринку вже 10 років і завдяки власному виробництву, зробимо ваше замовлення за 1-2 дні і доставимо в будь-яку точку України.

Друк на металі Київ

Ми щодня прагнемо до досконалості. Саме тому у нас працюють тільки професійні майстри, які проходять курси навчання, різні тренінги з підвищення кваліфікації. Наша мета бути першими у виробництві якісних дипломів з металу, грамот і сертифікатів.

Наші фахівці володіють унікальною технологією гравертон, за допомогою якої є можливість переносити кольорове або чорно-біле зображення, включаючи фотографії на будь-яку поверхню. Аналогічно ми робимо малюнки на металі. При цьому забезпечуємо високу точність і яскравість.

Наша компанія «Graverton» із задоволенням візьметься за роботу абсолютно будь-якої складності, для нас немає перешкод. Наші роботи завжди мають гарний, яскравий і неповторний зовнішній вигляд. Головне це турбота про нашого клієнта, і ми з радістю допоможемо! Головне, щоб ви завжди милувалися своїм досягненням.

Лазерне гравірування на металі

Вироби з металу особливо відповідають високій якості, так як це гарантує їх довговічність і міцність. Тому, саме такого роду дипломи, грамоти та сертифікати рекомендує наша компанія. Матеріал, з якого виготовляють вироби – це тонкі металеві пластини, які дуже легко гнуться. Технологія гравертон забезпечує барвисте і яскраве зображення з високим рівнем точності вихідного зображення.

Крім цього, такий спосіб виготовлення дипломів, сертифікатів і грамот гарантує їх збереження. Ви можете сміливо показувати свою гордість, передавати іншим для перегляду, не переживаючи при цьому за зношеність даного продукту. Фарби на зображенні і фото на металі залишаються яскравими і не змінюють свій первісний колір. А також виділяються чіткий напис на металі.

Нашої компанії підвладні будь-які складнощі, тому ми спеціалізуємося за технологіями нанесення написів, зображень і фотографій. При цьому, для вас це ніяк не відображається на ціновій політиці. Саме завдяки технології гравертон знижується вартість на виготовлення виробу подібного характеру, але ні в якому разі не відображається на якості продукту.

Друк на металі: переваги компанії

У нас широкий спектр можливостей. Ми працюємо і робимо дипломи, грамоти та сертифікати абсолютно будь-якої складності за Вашим запитом. Наші майстри відповідають і гарантують:

 • Відмінна якість друку. Ви можете не переживати, що час якого дотику якимось чином відобразяться на нашій роботі. А якість зображення і його яскравість залишаться в первісному вигляді. Будь-який малюнок на металі стане справжнім доповненням.
 • Ми робимо тільки оригінальні вироби і відповідаємо за неповторність. Дизайн будь-якого металевого диплома, грамоти або сертифіката здійснюється в унікальному форматі.
 • Будь-які формати зображення. Якщо ви хочете високо відзначити роботу свого співробітника, і до того ж підвищити цінність нагороди для нього, тоді вам однозначно потрібен диплом з металу із зображенням даної людини. Він назавжди запам’ятає таку подію.
 • Конкурентні і доступні ціни. Ми гарантуємо не тільки відмінну якість виробу, але і його невисоку вартість.
 • Будь-які форми і розміри за Вашим бажанням. Ми здійснимо будь-яку вашу задумку, можете ні в чому себе не обмежувати.

Однозначно, наша компанія «Graverton» – це унікальний шанс втілити свої мрії або ощасливити близької вам людини подарунком у вигляді чогось красивого і корисного. Ви вільно звертаєтеся до нас в Києві і ми, в свою чергу, виготовимо виріб з будь гравіюванням на металі. Вигідне гравірування на металі Київ, ціна якго доступна кожному клієнту нашої компанії.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Задайте їх нам на:

pechat@graverton.com.ua

або зателефонуйте за номерами:

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483