Нагородні плакетки

  Нагородні плакетки

  Найкращий подарунок колезі, начальнику або просто товаришу – нагородна плакетка. Цей виріб виконано з використанням металевої пластини, яка розташовується на підкладці з дерева. На виріб може наноситися зображення, презентабельний напис, малюнок або логотип. Наш сайт “Гравертон” пропонує вам замовити подібну продукцію в одиничному екземплярі або тиражем за доступними цінами. Наші фахівці прекрасно знають, як задовольнити побажання і вимоги замовників.

  Усі подарункові плакетки ми виготовляємо, використовуючи метод сублімації, а також застосування різноманітних накладок. Для основи під метал використовуються виключно якісна натуральна деревина ясена. Такі подарунки стануть найкращим сувеніром або пам’ятною нагородою.

  Замовити такі подарунки та нагороди можна на нашому сайті “Гравертон”. Подібний сувенір користується небувалим попитом і здатний ефектно виділити і підкреслити престиж його власника.

  Залежно від кількості діє прогресивна система знижок, %%. У вартість все включено! Термін виготовлення від 1-го дня.

  Отримайте консультацію за телефоном +380 (44) 233-3483 або залиште

  Для виготовлення персональних виробів рекомендується використовувати сублімаційний друк. З його допомогою можна нанести на плакетку будь-який напис або зображення. Незалежно від складності розв’язуваної задачі, наші фахівці мають всі необхідні навички, щоб точно регулювати контрастність і передачу кольору виконаного малюнка. Ви не знаєте, яку модель замовити для дорогої людини, шефа або іменинника? Не втрачайте особистий час – зателефонуйте за контактним номером телефону зараз. Наші досвідчені та кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати й замовити оптимальний варіант.

  Приклади наших робіт

  Подарунки та нагородні плакетки: оперативно та за доступними цінами

  Пропонуємо кожному клієнту сувенірні дошки з металевою табличкою. Оригінальна продукція стане найкращим презентом для друзів, знайомих і близьких. Всі вироби, виконані співробітниками сайту “Гравертон”, виконані на сучасному імпортному обладнанні та суворо відповідають встановленим жорстким вимогам.

  Вартість продукції залежить від розміру і кількості примірників, використовуваних матеріалів, технічних засобів. Варто зазначити, що популярність виробів безпосередньо залежить від обраного дизайну: цікавого, оригінального або індивідуального. Виготовлена у нас пам’ятна нагорода на дерев’яній плакетці – не тільки показник визнання заслуг, а й індивідуальності нагороджуваного та його статусу.

  Плакетки для колег і друзів в одиничному екземплярі або тиражем

  Сьогодні вітальні плакетки користуються небувалим попитом. Їх можна використовувати для втілення великої кількості завдань:

  • привітання ювілярів та іменинників;
  • корпоративного вручення;
  • як різні привітання та подарунки;
  • як нагородження переможців різноманітних спортивних змагань.

  Виконані нашими майстрами дерев’яні плакетки є важливим і невід’ємним атрибутом будь-якої проведеної церемонії. Серед великого переліку представленої на ринку продукції, кожен клієнт обов’язково зможе відшукати оригінальний подарунок, виконаний з різноманітних матеріалів. Проте, створені нами дерев’яні нагородні дошки завжди знаходяться поза конкуренцією.


  Отримайте консультацію за телефоном +380 (44) 233-3483 або залиште.