Закладки для книг

  Закладки для книг

  Велика частина книголюбів, які звикли регулярно і багато читати, знайомі з проблемою знаходження місця в книзі, на якому перервали своє читання. Не кожна людина має гарну пам’ять, щоб запам’ятати конкретну сторінку. Легко відшукати потрібне місце допоможуть закладки для книг.

  Вони стануть у пригоді також для блокнотів, щоденників або записників. Оригінальні, барвисті та красиві закладки для книг, купити які можна на сайті нашої компанії, стануть гарним подарунком справжньому книголюбові, викладачеві або шкільному вчителеві, студенту та просто творчій людині, яка захоплена читанням книг. Ви можете замовити закладки для книг, запропоновані в нашому каталозі, або індивідуального дизайну, що найбільше підходять до інтересів і захоплень людини, якій хочете їх презентувати. Ми пропонуємо виготовити закладки для книг у Києві з пластику і різних металів (понад 10 видів) з нанесенням на них повнокольорових малюнків за технологією сублімаційного друку Graverton.

  Металеві книжкові закладки: види та переваги

  Закладки книжкові, виготовлені з тонкого металу – зручний аксесуар, що полегшує пошук потрібної сторінки та слугує унікальною прикрасою обрізу книжкового блоку. У нас ви можете купити закладки для книг різних видів:

  • класичної форми, добре всім знайомої зі шкільних часів, з красивими малюнками, нанесеними по обидва боки металевої пластини;
  • закладки на магніті, що являють собою вкладиші будь-якої конфігурації, які утримуються на потрібній сторінці не тільки притискною силою закритої книги, а й магнітом;
  • вироби з кріпленням у вигляді металевого тримача, що конструктивно кріпиться за корінець книги або потрібну сторінку;
  • закладки з оригінальними фігурками ручної роботи, прикріпленими до плоского металевого вкладиша: ми маємо обладнання, що дає змогу об’єднувати різні технології та матеріали в одному виробі.

  До переваг металевих книжкових закладок, купити які можна в інтернет-магазині компанії “Гравертон”, належать:

  • більш висока міцність і довговічність, порівняно з традиційними картонними і тканинними закладками;
  • компактність – частина закладки, що визирає з-за сторінок і служить декором для обрізу книжкового блоку, займає мало місця, що дає змогу брати книжку з собою в будь-яку поїздку;
  • широке розмаїття видів і декорів: у нашому каталозі ви знайдете асортимент закладок різних моделей, з матовими і глянцевими поверхнями, різними малюнками, а також прикрашені лазерним гравіюванням;
  • висока естетичність і декоративна цінність, завдяки використанню сучасного методу друку на металі, що дає змогу отримувати зображення з фотографічною роздільною здатністю і гарною передачею кольору.

  Якщо ви хочете купити закладки для книг у Києві та інших містах України – замовте їх у нашій компанії! Ми гарантуємо високу якість виробів, швидке виконання замовлення, зокрема й за індивідуальним дизайном, а також оперативну його доставку в будь-який куточок нашої країни. Купуйте у нас металеві закладки для книг за найкращою ціною на українському ринку!