Як підвищити статусність кабінету: подарунок керівнику

    Сьогодні при оформленні кабінету керівника вже нікого не здивувати ні дизайнерським ремонтом, ні дорогими меблями преміального класу. Тут відвідувачі, швидше, здивуються, побачивши підкреслено скромний кабінет. Ще більше вони здивуються, виявивши на стіні за спиною господаря кабінету колекцію з дипломів, грамот і подяк. Навіть якщо відвідувач і не подасть виду, то на підсвідомому рівні він точно перейметься повагою до господаря кабінету. Тому що для всіх нас дипломи, грамоти та подяки є вираженням компетенції, знань і досвіду людини.

    А ось щоб підвищити статусність кабінету керівника всі отримані ним дипломи, грамоти та подяки слід перенести на металеву основу. Металеві дипломи мають дуже статусний і навіть дещо пафосний вигляд, але тільки трішечки, без перехлесту в кіч.

    Сучасні технології дали змогу виготовляти дипломи на металі такими ж яскравими й неординарними, як і на традиційному папері, – ви можете обрати будь-який колір основи, будь-яку форму і розмір кольору, нанести на поверхню диплома абсолютно будь-який логотип, навіть фотографію! І все це за дуже демократичною ціною, яка досягається завдяки абсолютній автоматизації їх виготовлення. Будь-яке зображення на спеціально підготовлений алюмінієвий або сталевий лист наноситься методом сублімації, а тому точність зображення обчислюється частками міліметрів.

    Але це ще не все. За потреби метал, на якому виготовляється диплом, можна комбінувати з іншими матеріалами. Найчастіше це дерев’яна підкладка, на якій диплом вішається на стіну або встановлюється підставка для встановлення його на столі. Але якщо замовник забажає, замість дерева можна використовувати пластик, скло, акрил, шкіру і будь-який інший матеріал.

    Submit a Comment