Виготовлення настільних табличок на замовлення в Києві

  Сьогодні іменні та інформаційні настільні таблички побачити можна в нічних клубах, ресторанах, кафетеріях і різних барах. Публічних місць, де можна відшукати подібний атрибут, велика кількість. З їхньою допомогою позначаються зарезервовані номери в готелях, столики в розважальних установах, кабінети в бізнес-центрах, що були орендовані компаніями. Іменні таблички на стіл дають змогу оперативно і правильно відшукати посадових осіб на залізничних вокзалах і в аеропортах. У бізнес-центрах і в переговорних кімнатах на них публікуються посади та імена учасників проведених заходів. Під час ювілеїв або весільних урочистостей іменні таблички встановлюють на столи для гостей.

  Настільні таблички поділяються на:

  • іміджеві (найчастіше містить логотип);
  • рекламні.

  Вона може грати роль підставки для різних матеріалів або бути таким собі покажчиком. Як не крути, а настільна табличка здатна вирішувати велику кількість важливих і одночасно різноманітних питань.

  Приклади наших робіт

  Сайт “Гравертон” тривалий час займається розробкою та виготовленням табличок на стіл. Сьогодні ми пропонуємо великий асортимент продукції за доступними цінами. Різноманітні таблички на стіл можна відшукати на нашому сайті. Ознайомтеся з пропозиціями, подивіться фото і зробіть свій вибір.

  Залежно від кількості діє прогресивна система знижок, %%. У вартість все включено! Термін виготовлення від 1-го дня.

  Отримайте консультацію за телефоном +380 (44) 233-3483 або залиште

  Таблички на стіл: виготовлення та використовувані матеріали

  Іменні та інформаційні таблички на стіл створюють з використанням популярних і найбільш затребуваних твердих матеріалів (оргскла, пластику, металу або акрилу). Крім того, надалі використовують спеціальну технологію оформлення, що дає змогу отримати найоптимальніший і найякісніший результат.

  1. Настільні таблички з оргскла та акрилу. Вважаються одним з найбільш затребуваних і популярних типів продукції на нашому сайті “Гравертон”. Для виробництва виробів найчастіше використовують акрилову основу товщиною 1.5-3.0 мм. Далі, на основу наноситься малюнок або зображення методом лазерного гравіювання (для різних видів табличок з акрилу).

  Основною відмінною властивістю лазерного гравіювання є те, що з часом нанесений текст або зображення не тьмяніє, не вигоряє і прекрасно протистоїть УФ променям. Співробітники нашої компанії виготовлять для Вас стійкий малюнок абсолютно будь-якої складності.
  Всі виготовлені нами змінні таблички на стіл, виконані з прозорого оргскла зі згином під лист. Тому, власнику подібного виробу можна запросто вставляти всередину аркуші з важливою і необхідною інформацією.

  2. Настільні таблички з металу. Цей вид виробів створюється із застосуванням методу сублімаційного друку. Підібраний текст переноситься із заздалегідь підготовленого макета на заготовку з сублімаційним покриттям, виготовлену з алюмінію або сталі.

  Отримайте консультацію за телефоном +380 (44) 233-3483 або залиште.

  Якщо Ви вирішили придбати таблички на стіл з металу, також можна виготовити таблички з кишенькою для додавання або зміни інформації. Головні переваги табличок з металу – це:

  підвищена міцність;
  природний дивовижний блиск;
  дивовижний зовнішній вигляд;
  можливість поєднання з різними технологіями нанесення тексту і картинок.

  3. настільні таблички із пластику. Більшість моделей з двошаровою основою наносять малюнок методом лазерного гравіювання. Проте найшвидше й економічніше виготовляти одношарові аплікаційні таблички з використанням полівінілхлориду з вініловою плівкою. Більшість іменних табличок, “Reception”, “Резерв столу” та інші види пластикових покажчиків найчастіше використовуються в приміщеннях: готелях, ресторанах, офісних центрах тощо. Тому метод аплікації плівкою Oracal дає відмінний стійкий результат за доступною ціною.

  У тому випадку, якщо Вам потрібні настільні іменні таблички на 1-2 рази і Ви не ставите собі за мету ідеально вписуватися у встановлений фірмовий стиль, компанія “Гравертон” рекомендує замовити і купити таблички із пластику.

  4 Інформаційні настільні таблички, виконані зі скла. Більшість написів найчастіше переносяться на скло за допомогою методу лазерного гравіювання. Кольорові зображення, логотипи і картинки наносять за технологією. Більшість подібних виробів виконуються односторонніми. Тому вони обладнуються металевими або пластиковими тримачами, які здатні зафіксувати основу в зручному для Вас положенні.

  Незалежно від того, який спосіб виробництва або матеріал основи Ви підібрали, готовий виріб завжди вразить відмінною високою якістю, прикрасить будь-яке приміщення і стане дієвою рекламою Вашого бізнесу. Інформаційні настільні таблички можна встановити і у виставковому центрі, і в готелі, і в кафе, і в офісі.

  Наші майстри володіють необхідними знаннями та навичками. Вони прекрасно знають, як виконати вимоги клієнта оперативно і максимально якісно. Тому, завжди точно підбираються моделі виробів під вирішення відповідних завдань.

  Найбільш популярні види табличок на столи

  Дана група товаром підрозділяється на кілька основних видів. Основні з них:

  • таблички на стіл до корпоративів та інших урочистих подій;
   іменні таблички, на яких розміщуються посади та імена співробітників (таблички для офісів);
  • таблички настільні для готелів і кафе (стіл замовлений, номер зарезервований та інші значущі записи);
  • таблички інформаційні універсальні, інформація на яких може змінюватися з часом;
  • таблички настільні для конференцій і виставок з назвами фірм-учасниць, назвами країн, а також іншою корисною інформацією.

  Усі замовлені у нас таблички вирізняються бездоганною високою якістю.

  Якщо представлені в каталозі вироби не підходять Вам за фірмовим стилем або не вписуються в уявлення про інформаційну продукцію, наша компанія розробить для Вас нові. Для цього рекомендуємо скористатися послугою “Індивідуальний дизайн”. Звернувшись до нашого дизайнера, замовник отримає унікальний макет майбутньої таблички. Надалі з урахуванням Ваших рекомендацій і побажань макет буде підправлений і переданий у виробничий відділ. Вартість розробки таблички розраховується в індивідуальному порядку і залежить від цілої низки факторів: матеріалу, методів виготовлення, підібраного дизайну тощо.

  Якщо представлені в каталозі таблички потрібні терміново, клієнт завжди може скористатися послугою “Термінове виготовлення стандартних табличок на стіл” (час створення зразків становить не більше 2-х діб з моменту надходження заявки). Якщо Ви не поспішаєте, то в звичайному порядку час виготовлення табличок становить від 3-х до 10-ти робочих днів (залежно від складності роботи і замовленого тиражу). Крім того, можлива оперативна доставка продукції по Києву. Для постійних клієнтів і, в разі великого замовлення настільних табличок однієї серії, передбачені знижки.

  Щоб оперативно зробити замовлення за допомогою нашого інтернет-ресурсу, виберіть потрібну модель, вкажіть кількість примірників у тиражі, побажання і Ваші контактні дані. Для визначення попередньої вартості виробу за ексклюзивним макетом, надішліть нам файл за вказаною електронною адресою або зателефонуйте за контактним номером телефону, опублікованим на нашому сайті. Заявка буде розглянута оперативно.

  Запам’ятайте!!! Таблички на столи, які виконані нашими фахівцями, дивовижно і тонко підкреслять Ваш успіх і тонкий смак. Крім того, турбота про зручність і комфорт неодмінно буде оцінена клієнтами і відвідувачами по достоїнству.

  Отримайте консультацію за телефоном +380 (44) 233-3483 або залиште