Дипломи, привітання та сертифікати на металі

  Дипломи, привітання та сертифікати на металі

  Красивим, незабутнім і яскравим подарунком співробітнику по роботі, діловим партнерам, керівнику, дилеру або просто компаньйону стануть металеві сертифікати, дипломи або грамоти. Ця знахідка – це прекрасний подарунок до пам’ятної дати, корпоративного заходу, дня народження або ювілею. Подібна нагородна продукція користується останніми роками небувалим попитом. Вона яскраво свідчить про пошану, досягнуті результати конкретної людини або компанії загалом, а також підкреслює солідність, значущість і подолання бар’єру у своїй професійній діяльності. Крім того, сайт “Гравертон” готовий за бажанням клієнта нанести на сувенірну продукцію абсолютно будь-яке привітання, виконане на металі.

  Наша продукція є універсальною і по-своєму унікальною – виконана під золото або срібло з дерев’яною підкладкою. Подібні сертифікати можна вішати на стіну (вертикально або горизонтально, як звичайну картину). Крім того, замовлені у нас дипломи можуть мати різні розміри. Це дає можливість майстерно їх поєднувати з будь-яким інтер’єром. На них може наноситися абсолютно будь-яка інформація: підписи, портрети, логотипи, гербовий друк, фото на металі, написи та багато іншого.

  Ексклюзивні дипломи на металі з підкладкою

  Залежно від кількості діє прогресивна система знижок, %%.
  У вартість все включено! Термін виготовлення від 1-го дня.

  Отримайте консультацію за телефоном +380 (44) 233-3483 або залиште

  У Вас коли-небудь виникало питання про те, скільки дипломів Ви отримали у своєму житті: у дитячому таборі, у школі, за участь в олімпіадах, різноманітних семінарах і виставках? Скільки з усіх отриманих зберігаються у Вас? Більшість із них уже давно втратили зовнішній вигляд, а друга частина вирушила в макулатуру або сміттєвий відсік через непотрібність. Якщо Ви не бажаєте, щоб надалі здобуті трофеї спіткала подібна доля, рекомендуємо звернути увагу на сертифікати, виконані з металу.

  Виробництво сертифікатів у “Гравертон”: оперативно, швидко, недорого

  Сертифікати та дипломи на металі від нашої компанії – це якісна і презентабельна нагородна продукція преміум-класу за доступною ціною. Її можна використовувати на заході будь-якого масштабу: від простого внутрішнього корпоративу на фірмі, до зустрічей іноземних делегацій та інвесторів. Використання персоналізованих вітальних дипломів користується небувалою популярністю. Такі зразки стануть важливим і цінним подарунком на річницю служби співробітнику або ж колезі, якого проводжають усім колективом на пенсію.

  Дуже часто дипломи трансформуються у справжні витвори мистецтва. Це стало можливим завдяки унікальній можливості публікувати фотографії та різні зображення на металі. Варто зазначити, що друк на металі на дипломах побажань і привітань від близьких друзів і колег по роботі, напевно, залишить у пам’яті найприємніші спогади про роки роботи в компанії, участь у форумах, поїздках на конференції або спільному навчанні. Можливості для гри зі змістом подібних сувенірів і стилем фактично нескінченні.

  Потрібно сказати і кілька слів про наявні обмеження на виробництво дипломів на металі. На жаль, практично відсутня можливість і засоби використовувати дипломи та сертифікати на металі як нагородну продукцію для проведення разових або одноденних конкурсних програм.
  Процес публікації імен переможців та їхніх фотографій на металі займає чимало часу. Цю операцію слід проводити завчасно. Для друку та виготовлення сертифікатів використовується спеціальний метал.

  Матеріал підкладки з МДФ або 100% дерева

  Отримайте консультацію за телефоном +380 (44) 233-3483 або залиште

  Основні переваги замовлення дипломів на металі на сайті “Гравертон”
  відмінна якість готової продукції. При її виготовленні застосовуються англійські та американські витратні матеріали, які добре зарекомендували себе на вітчизняному та світових ринках;
  прекрасне оформлення диплома. Виготовлена нашими фахівцями продукція наноситься на дерев’яні плакетки. При цьому колір металу Ви можете підібрати самостійно. Для урочистих подій нагородний диплом можна оформити в подарунковій коробці або в книжку, виконану з екошкіри.

  Сайт “Гравертон” допоможе виготовити й інші види продукції на металевій основі:

  • пам’ятні фотоколажі;
  • листи подяки;
  • повнокольорові вітальні листівки.

  Щоб отримати якісне зображення, співробітники компанії використовують алюміній (виробництво Велика Британія) – двошаровий матеріал із тонким напиленим шаром, а також спеціальне чорнило (виробництво Японія), що впікається у верхній шар алюмінію. Для цього перенесення температура має становити не менше 200°C. Під час формування кольорової фотографії або зображення на метал, усі колірні відтінки зливаються з металом і стають фактично непомітними для очей. Тому зовнішній вигляд нагородного диплома набуває чудового вигляду і дуже презентабельного для людських очей.

  Привітання на металі

  Раптово нагрянуло свято? Потрібен ексклюзивний подарунок? Судорожно починаєте шукати хороші ідеї? Коли перед Вами стоїть завдання знайти подарунок родичу, колезі або просто другу, завдання стає набагато актуальнішим. Як не крути, а проблему, що виникла, потрібно вирішувати. Наша компанія допоможе Вам у цьому.

  Колір і фактура металу на вибір:

  light gold mattЗолото світле матове
  light glossy goldЗолото світле глянцеве
  dark gold mattЗолото темне матове
  dark gold glossyЗолото темне глянсове
  gold corduroyЗолото вельвет
  silver glossyСрібло глянцеве
  silver mattrСрібло матове
  silver corduroyСрібло вельвет
  silver ultramatСрібло ультрамат
  whiteБелый

  Оптимальним рішенням у такому разі буде виготовлення привітання надрукованому на металі. Подібні оригінальні продукти вже давно користуються небувалою популярністю. Дипломи та грамоти на металі – це стійкі, довговічні та презентабельні вироби, які не змінять свого вигляду з плином часу. Вони не мнуться, не рвуться і в разі правильної експлуатації зберігають форму і нанесені барвисті кольори максимально довго.
  В останні кілька років особливою популярністю користуються листівки на металі. Такі вироби:

  • довговічні, не псуються і не мнуться;
  • виконані на замовлення з оригінальними побажаннями та унікальними привітаннями – на них немає банальностей і побитих часом віршиків;
  • додатково існує можливість персоніфікації завдяки нанесенню фотографій та інших зображень;
  • можуть виступати як презентабельний подарунок за доступною вартістю.

  Фірмова упаковка дипломів і сертифікатів

  Отримайте консультацію за телефоном +380 (44) 233-3483 або залиште

  Подібні вироби можна подарувати фактично всім – немає обмежень за віком, статтю та статусом. Привітання, нанесені на метал, можуть бути різноманітними – це стане ідеальним подарунком і для дитини, і для чоловіків у віці. Наприклад, Ви можете:

  • надрукувати фото коханої дівчини до Міжнародного жіночого дня 8-березня (його можна помістити у святкову рамку та написати теплі слова любові й подяки за постійну підтримку);
  • замовити вітальний лист від Діда Мороза для свого малюка (відправивши лист казковому дідусеві в Лапландію, він буде неодмінно щасливий отримати з подарунком письмову відповідь на табличці);
  • подарувати директору підприємства, замість речей і якихось електронних приладів, надруковане на металевій пластині, відгуки співробітників відділу, а також масу приємних слів.

  Наші співробітники впевнені, що зможуть допомогти клієнтам у виборі оригінального і належного подарунка для привітання близьких, друзів і колег за допомогою звичайних листівок на металевих табличках. Дарувати позитивні емоції – це просто. Звертайтеся на наш сайт “Гравертон” за допомогою Ми знаємо, як Вам допомогти.