ПОВНОКОЛЬОРОВИЙ ДРУК НА МЕТАЛІ

ЗА 1 ДЕНЬ / ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ / ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

За підсумками 10-ї виставки реклами та поліграфії «RemaDays» 2019 ми хочемо зробити презентацію нашого напряму «Гравертон» повнокольоровий друк на металі».

Ми виготовляємо пластикові та металеві бейджи. Металеві бейджи з повнокольоровим друком, з постійною та змінною інформацією. З контурною обрізкою і повнокольоровою заливкою.

Виготовлення дипломів, грамот, сертифікатів різних розмірів і виконання. Ми використовуємо великий асортимент металів – більше 10 видів. На ваше замовлення ми можемо виготовити дипломи з об’ємним виконанням, багатошаровим виконанням з контурною порізкою, порізкою металів. Дипломи на дерев’яних підкладках і МДФ підкладках. Друк на білому матовому і глянсовому металах. У нас всі дипломи стандартних розмірів упаковуються в картонні коробки.

Наш парк обладнання дозволяє виготовити акрилові та скляні призи з накладками з металів. Скляні призи, акрилові призи з контурною порізкою тієї форми яка вам потрібна. Ми працюємо з різними матеріалами. З металами, склом, пластиком, акрилами, з матеріалами різної товщини. У нас є технології фрезерної і лазерної порізки металів і пластиків, лазерного гравіювання з подальшим фарбуванням вигравіруваних елементів кольоровими і металізованими фарбами. Наше виробництво дозволяє з’єднувати в одному виробі різні матеріали і технології.

Всі наші дипломи, грамоти та призи можуть бути упаковані в фанерні коробки розроблені під конкретний виріб. Також ми можемо друкувати на фанері. Костери – підставки під чашки, кружки.

Ми можемо зробити чудовий комплект-чашка, кружка з підставкою в одному стилі, з однаковими картинками, малюнками, логотипом.

Ми виготовляємо пластикові, акрилові, металеві брелочки для ключів, номерки для гардеробів з повнокольоровим друком. Номерки можуть бути як односторонні так і двосторонні. Форма може бути будь-яка. Нанесення може бути як кольоровий друк так і повнокольорова заливка брелока фарбою.

Наш новий виріб – металеві закладки для блокнотів, книг, записників.

Замовляйте наші вироби – повнокольоровий друк на металі: бейджи, дипломи грамоти, сертифікати на нашому сайті «Гравертон» повнокольоровий друк на металі». Звертайтеся до нас.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

price-tag
Доступна ціна завдяки власному виробництву

industrial-robot
Виготовлення продукції за 1-2 доби

customer
На ринку 7 років, більше 150 великих клієнтів

diploma
Виконано понад 6500 замовлень

ХТО НАШІ КЛІЄНТИ?

buyer

ПРИВАТНІ ОСОБИ

Бажаючі зробити подарунок собі, близьким або знайомим

visitor

КОМПАНІЇ І ПІДПРИЄМСТВА

Яким потрібно привітати або нагородити своїх співробітників і партнерів

promotion

ОРГАНІЗАТОРИ ЗАХОДІВ

Для вручення сертифікатів і дипломів учасникам і переможцям конкурсів

family

БУДЬ-ЯКА ЛЮДИНА

Якому потрібен якісний і недорогий металевий диплом, грамота або подяка

Схема роботи з нами

steps_v2

Ви відправляєте заявку на пошту або по телефону (044) 2-333-483, (063) 2-333-483
Виставляється рахунок і проводиться оплата замовлення.
Фахівець компанії допомагає з підбором матеріалів і розміром вироби, погоджує питання по текстовому і графічному наповненню.
Затверджений макет відправляється у виробництво.
Здійснюється упаковка і передача готового замовлення. Є можливість самовивозу з офісу, а також доставка по Києву і Україні.
Розміщення замовлення
Оплата замовлення
Узгодження макета
Виробництво
Упаковка і доставка

Контакти

вулиця Кирилівська, 152А, м. Київ, 04073

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483

pechat@graverton.com.ua

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Задайте їх нам на:

pechat@graverton.com.ua

або зателефонуйте за номерами

(044) 2-333-483, (063) 2-333-483